WSPARCIE I MOTYWACJA

🤩WSPARCIE I MOTYWACJA🤩

🤝WSPARCIE podczas redukcji/kuracji dietetycznej jest bardzo ważne, by z pozytywnym nastawieniem zmieniać swoje nawyki żywieniowe.
Często niestety brakuje wsparcia, szczególnie od osób bliskich, które chcąc pomóc dają innym swoje „rady”, które niekoniecznie będą dobre dla danej osoby.
Niestety nadal obserwuje się namawianie innych do zjedzenia czegoś [najczęściej słodycze] a nawet picia [np. alkohol…]
“sama piekłam to ciasto”… “ze mną się nie napijesz?”…“Od jednego kawałka nic Ci się nie stanie…” Pewnie wielu z nas spotkało się z podobną sytuacją.
Pamiętaj, zawsze masz wybór. Unikaj błędnego stwierdzenia “muszę to zrobić”, “nie wypadało odmówić” lub “obraziłaby się na mnie” itp., oczywiście jeśli się z tym nie zgadzasz.
Decydujesz się na takie stwierdzenie najczęściej tylko dlatego, że nie chcesz
ponosić ew. konsekwencji (niezrozumienie, pokłócenie, niemiła atmosfera itp.)?
Podczas dążenia do celu będzie liczyć sie asertywność i postępowanie zgodnie z samym sobą !🙌
💪MOTYWACJA – powinna wychodzić z wewnątrz, aby wytrwać na diecie, w postanowieniu, robić to dla siebie nie dla innych!
Motywacja z zewnątrz Ci nie wystarczy! Namawianie przez innych do odchudzania, presja społeczeństwa na bycie szczupłym, ubrania w które się nie mieścisz… To tylko zapalnik do zmian, musisz SAM chcieć coś zmienić, w zgodzie z samym sobą.
Jeśli mimo wewnętrznej motywacji, nie potrafisz samodzielnie zmienić nawyków, nie wiesz jak to zrobić, chcesz dojść do celu, nie stracić motywacji?
🤝🙌💪Najlepszym wyborem może okazać się pomoc dietetyka!
– co tygodniowe wizyty podtrzymają kontrolę nad jedzeniem, stałe wsparcie specjalisty, sprawdzone metody i indywidualne zalecenia
– dodatkowe wsparcie PSYCHODIETETYCZNE będzie dla Ciebie idealnym kierunkiem, jeśli szybko tracisz zapał, chcesz trwale zmienić nawyki bez efektu jo-jo
📞Rejestracja telefoniczna: +48 534 023 887 lub +48 881 771 778
📲Rejestracja online: https://tiny.pl/9t8fl
#wsparcie #motywacja #psychodietetyka #dietaimotywacja #dietetykłańcut #redukcja #spadekmotywacji psychodietetyka, wsparcie, motywacja, dieta, dietetyk Łańcut

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved