Metamorfoza Pani Joli

Nasza bohaterka - Pani Jola podczas metamorfozy przeszła nie tylko zmianę zewnętrzną, ale również wewnętrzną. Jak sama mówi "Stałam się osobą pewną siebie, pełną energii i życia. Jestem bardziej opanowana, na sytuacje stresowe reaguje zdecydowanie inaczej." Pani Joli gratulujemy wspaniałych efektów!

Co sprawiło, że rozpoczęła Pani kurację z dietetykiem Bonne Santé?

Chęć zmiany, a najlepiej zmianę zacząć od samego siebie 😉 Złe samopoczucie, stres, nieodpowiednie jedzenie, brak ruchu. Dodatkową motywacją były posty osób, które już przeszły swoje metamorfozy.

Jak wyglądał początek kuracji?

Na samym początku czułam ekscytację, że czeka mnie ciekawe wyzwanie. Potem przyszedł pierwszy kryzys, że może jednak nie dam rady. Z każdej strony „czaiły się” pokusy. Jednak z czasem przygotowanie posiłków i regularne jedzenie zaczęło być dla mnie czymś normalnym. Uważam, że wszystkie nasze lęki przed czymś nowym siedzą głęboko w naszej głowie i to jest normalne, jednak warto z nimi walczyć.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z dietetykiem?

Cotygodniowy kontakt z dietetykiem Bonne Santé był dla mnie dodatkową motywacją. Pani Natalia dawała mi ogromne wsparcie, znosząc moje wzloty i upadki. Z tygodnia na tydzień wzrastała ciekawość „ile tym razem?” 😉 Uzyskiwane efekty zachęcały mnie do dalszej walki.

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Stałam się osobą pewną siebie, pełną energii i życia. Jestem bardziej opanowana, na sytuacje stresowe reaguje zdecydowanie inaczej. Jestem dumna z osiągniętych wyników.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Bardzo pozytywnie. Wspierali mnie w każdym momencie mojej metamorfozy. W pewnym momencie nawet usłyszałam „Weź już wystarczy zaraz Cię widać nie będzie” ;D 

Patrząc z perspektywy czasu… Było warto?

Oczywiście! Uważam, że to była jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. Jestem pozytywnie nastawiona do życia, zdrowsza i pełna energii. Nie żałuję, że podjęlam się tego zadania.

4 szybkie odpowiedzi:
  1. Ulubiony posiłek z menu zaproponowanego przez dietetyka to: kaszotto meksykańskie 
  2. Najbardziej motywował mnie: cotygodniowy spadek wagi oraz poprawa samopoczucia 
  3. Największym zaskoczeniem podczas stosowania planu żywieniowego była: łatwość w przygotowywaniu diet
  4. W kuracji najbardziej podobało mi się… odkrywanie nowych ciekawych smaków
Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Warto zrobić coś dla siebie, polecam każdemu kto się waha. Musimy pamiętać, że zdrowie i życie mamy tylko jedno i jeśli nie zaczniemy sami działać, to nikt za nas tego nie zrobi. Trzymam za wszystkich mocno kciuki – powodzenia. 

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved