Pani Patrycja powiedziała dość wymówkom, podjęła kurację on-line i poprawiła swoje zdrowie zrzucając 24 kilogramy w jedenaście miesięcy.

1. Co zadecydowało o tym, że podjęła Pani decyzję o odchudzaniu?

Nie radziłam sobie z wagą, która non stop wzrastała. Źle się czułam w swoim ciele, choć nie dawałam tego po sobie poznać, czasem jednak z tego powodu płakałam po cichu, gdy nikt nie widział. Od dziecka zmagałam się z otyłością i nie radziłam sobie z tym. Chciałam wreszcie zmienić coś swoim życiu i to był dobry krok we właściwą stronę.

2. Co ​wpłynęło na to, że zdecydowała się Pani na odchudzanie z dietetykiem Bonne Sante?

Wiele razy próbowałam się odchudzać na własną rękę, stosowałam różne diety, które były modne, a nawet te, które znalazłam na własną rękę w internecie. Żadna jednak nie była skuteczna, gdyż kilka kilogramów udawało mi się zrzucić, ale szybko wracały one w dwójnasób, gdyż dopadał mnie tak zwany efekt JOJO.

​3. Jakie według Pani są plusy, a jakie minusy odchudzania on-line?

Dla mnie forma prowadzenia kuracji nie miała znaczenia, ponieważ Pani Dietetyk bardzo dobrze mnie prowadziła i motywowała do ciągłej walki. A co najważniejsze dawała dobre rady, jak radzić sobie przez kolejne dni. Minusem może być jedynie tylko to, że nieco brakuje cotygodniowych pomiarów wagi. Ale myślę, że dla kogoś kto chce schudnąć, nie ma to wcale kluczowego znaczenia.

​4. Co dla Pani było najważniejsze we współpracy z dietetykiem z dietetykiem Bonne Sante?​

Najważniejsze było oczywiście to, żeby zrzucić jak najwięcej zbędnych kilogramów i nauczyć się wreszcie zdrowo odżywiać.

​5. ​Jak ocenia Pani plan diety przygotowywany przez dietetyka?​

Bardzo pozytywnie, ponieważ podczas diety poznałam wiele nowych, bardzo zróżnicowanych smaków. Plan był bardzo urozmaicony - otrzymywałam różne przepisy i diety, z których będę korzystać przez cały czas.

​6. Czy zaczynając kurację planowała Pani schudnąć właśnie taką ilość kilogramów?​

Gdy zaczynałam współpracę z dietetykiem od razu zaplanowałam sobie, do jakiej wagi chcę dojść. Jestem osobą, która gdy coś sobie postanowi zawsze dąży do celu i  nie podaje się bez względu na wszystko. W ciągu 9 miesięcy osiągnęłam swój cel i nadal ten efekt utrzymuję.

7. C​o zmieniło się w Pani życiu dzięki kuracji w Bonne Sante?​

Zyskałam przede wszystkim radość z życia, oprócz tego moja pewność siebie bardzo wzrosła. Czuję się bardzo pewnie w różnych nietypowych sytuacjach i nie krępuje się tak jak kiedyś. Mam mnóstwo energii do zabawy z córką, nie męczę się tak szybko jak przed rozpoczęciem kuracji.

8. J​ak udaje się Pani utrzymać wagę po kuracji dietetycznej i uniknąć efektu jo-jo?

Obecnie, już po zakończeniu kuracji, nadal prowadzę zdrowy tryb życia i zdrowo się odżywiam. Korzystam z przepisów, które otrzymałam podczas kuracji. Teraz nie wyobrażam już sobie, by jeść inaczej i na pewno już nie wrócę do starych nawyków.

9. Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante najlepszej przyjaciółce?

Oczywiście, że tak - nawet bardzo! Cotygodniowa dieta oraz zdolności zdrowego odżywiania i picie dużej ilości wody- właśnie te nawyki, które wyrabia się podczas trwania diety, są naprawdę bezcenne. Te przyzwyczajenia zostają już nam na zawsze i będą pomagać utrzymać wymarzoną sylwetkę.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO!

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Umów się na bezpłatną konsultację -> KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved