Pani Aneta schudła 32 kg i spełniła swoje marzenia z Bonne Santé! [ZDJĘCIA, WYWIAD]

Pani Aneta jest przykładem osoby, która uwierzyła, że zdrowsze życie i atrakcyjna sylwetka są na wyciągnięcie ręki. Pozytywne nastawienie, cotygodniowe wsparcie dietetyka i nadzieja na zmiany starych przyzwyczajeń przyniosły doskonałe efekty. Pani Aneta w trakcie 8-miesięcznej kuracji schudła 32 kilogramy!

Pani Aneto, czym jest dla Pani dobre zdrowie?

Dobre zdrowie jest cenną rzeczą, którą posiadamy, a na osiągnięcie tego dobrego zdrowia potrzeba trochę czasu i własnych chęci, aby nasze życie i samopoczucie było lepsze i zdrowsze.

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?

Po utracie tylu kilogramów czuję się bardzo dobrze, moje samopoczucie jest o wiele lepsze, czuję się bardziej otwarta na życie, każdy dzień dodaje mi wiele radości i energii.

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?

Mój wygląd się zmienił, czuję się lepiej, cieszę się, że w końcu mogę kupić ubrania w konkretnym rozmiarze - dokładnie te, które mi się podobają. Wcześniej musiałam szukać sklepów z odzieżą w dużych rozmiarach. Jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć przy pomocy Bonne Sante.

 

Co najbardziej podobało się Pani w przygotowanej diecie?

Przede wszystkim cotygodniowe wsparcie dietetyka, a także bardzo smaczne i urozmaicone dania, które naprawdę są szybkie i łatwe w przygotowaniu.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Można osiągnąć szybki i trwały efekt bez suplementów. Wcześniej próbowałam różnych suplementów diety, ale to nie było wystarczające. Po zakończeniu odchudzania waga zawsze wracała do wagi sprzed kuracji, często nawet z dodatkowymi kilogramami. Jednak dobrze dobrana i zdrowa dieta to ogromny sukces dla naszego organizmu, bez stosowania jakichkolwiek suplementów, które mogą nam jedynie zaszkodzić.

 

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Cotygodniowe spotkania z dietetykiem w Bonne Sante były dla mnie ogromną mobilizacją do pracy nad swoją wagą. Szybko widoczne efekty dawały mi pewność i radość z każdym następnym tygodniem.

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Sante okazała się najskuteczniejsza?

Stosowałam różne diety kilka lat wcześniej, były one bardzo ubogie, czułam się po nich źle, ciągle wydawało mi się, że nie do końca byłam najedzona, a efekty w odchudzaniu też nie były najlepsze. Kuracja w Bonne Sante to sama przyjemność, a przede wszystkim dobrze dobrana dieta, która daje naprawdę bardzo szybkie efekty i jest zdrowa.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina i bliscy byli ze mnie dumni, że udało mi się osiągnąć swój cel, z którym zawsze się zmagałam. Największym moim wsparciem podczas kuracji był mąż i synek. Znajomi byli w szoku, gdy mnie spotykali, najczęstszym pytaniem było: co to za : "cud dieta", nie mogli uwierzyć, że można osiągnąć tak szybkie efekty w odchudzaniu.

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante swojej Przyjaciółce?

Oczywiście, że tak. Polecam i nadal będę polecać kurację w Bonne Sante. Jestem bardzo zadowolona ze swojego osiągnięcia.

Pani Anecie serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy na każdej płaszczyźnie życia!

                                             Zespół Bonne Santé 

 

 

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO!

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Umów się na bezpłatną konsultację -> KLIKNIJ TUTAJ

 

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved