Pan Piotr w prosty sposób schudł 30 kg i odzyskał zdrowie z Bonne Santé!

Dieta może być zarówno przyjemna, jak i bardzo skuteczna. Żywym dowodem na skuteczność takich kuracji jest Pan Piotr, któremu udało się z naszą pomocą stracić zbędne kilogramy i zyskać atrakcyjną męską sylwetkę.

Panie Piotrze, czym jest dla Pana dobre zdrowie?

Dobre zdrowie jest dla mnie warunkiem dobrego życia. To nie tylko brak chorób czy kalectwa, ale również świetne samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pana zdrowie i samopoczucie?

Mój stan zdrowia znacznie się poprawił: badania, którym się poddawałem przyniosły zdecydowanie lepsze wyniki niż dawniej i obecnie są one wzorcowe dla człowieka w moim wieku. Ustąpiły bóle kręgosłupa, jestem bardziej energiczny i znacznie lepiej się wysypiam.

Co zmieniły w Pana życiu utracone kilogramy?

Na pewno kupowanie ubrań sprawia mi zdecydowanie większą przyjemność niż dawniej, ponieważ bez problemu znajduję w sklepach moje rozmiary. Waga niższa o 30 kg zachęca mnie do chodzenia na basen czy na siłownię, nie mówiąc już o kondycji i aspektach zdrowotnych.

Co najbardziej podobało się Panu w przygotowanej diecie?

Bez wątpienia najbardziej podobała mi się różnorodność przygotowywanych potraw. Były one nie tylko smaczne i szybkie w przygotowaniu, ale co bardzo ważne - niedrogie.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Oczywiście, że tak - jestem na to żywym dowodem. Wystarczy tylko zmienić nawyki żywieniowe i aktywniej spędzać czas.

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Sante okazała się najskuteczniejsza?

Wielokrotnie już próbowałem się odchudzać, stosowałem różnego rodzaju diety z prasy czy internetu. Żadna jednak nie przyniosła pożądanego i tak szybkiego efektu, jak kuracja w Bonne Sante.

Jak na Pana sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina zareagowała z wielkim entuzjazmem, a znajomi byli zdumieni wyjątkowo szybkim efektem i tak wielką zmianą w moim wyglądzie.

Czy poleciłaby Pan kurację w Bonne Sante swojemu najlepszemu przyjacielowi?

Oczywiście, że tak. W Bonne Sante pracują profesjonaliści, którzy pomogli nie tylko mi, ale i wielu innym osobom. Z całą pewnością polecam tę kurację każdemu, kto chce zgubić zbędne kilogramy i poprawić swoje samopoczucie.  

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO!

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Umów się na bezpłatną konsultację -> KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved