Nowa sylwetka Pani Lucyny

Pani Lucyna zgłosiła się do dietetyka Bonne Santé, ponieważ chciała poprawić swoje samopoczucie i nauczyć się zdrowo odżywiać. W ciągu kilku miesięcy udało Jej się polepszyć stan zdrowia oraz zrzucić -15,7 kg.

Pani Lucyno, co sprawiło, że rozpoczęła Pani swoją współpracę z dietetykiem Bonne Santé ?
Moją współpracę z dietetykiem Bonne Santé rozpoczęłam z powodu złego samopoczucia i potrzeby zmiany złych nawyków żywieniowych.

Jak wyglądały początki kuracji?
Początki kuracji wyglądały dobrze. Zdarzały się pokusy, ale wizyty u Pani dietetyk pomagały mi robić dalsze postępy.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z dietetykiem Bonne Santé?
Mobilizował mnie do robienia małych kroczków, podczas których uczyłam się zdrowego trybu życia, a dzięki temu osiągnęłam trwały sukces

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?
Dzięki diecie poczułam się dużo lepiej, polepszyło się moje samopoczucie i przede wszystkim nauczyłam się zdrowo odżywiać.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?
Rodzina była zdumiona z moich postępów.

Patrząc z perspektywy czasu… Było warto?
Patrząc z perspektywy czasu warto było podjąć się tej kuracji. Drugi raz jakbym miała wybierać to również wybrałabym zdrowy styl życia i opiekę Pani Eli.

4 szybkie odpowiedzi:

  • Ulubiony posiłek z menu zaproponowanego przez dietetyka to: Wszystkie posiłki w diecie mi smakowały, ale ulubionym daniem był faszerowany batat.
  • Najbardziej motywowały mnie: cotygodniowe spotkania z dietetykiem, spadek kilogramów na wadze i bardzo miła atmosfera w gabinecie.
  • Największym zaskoczeniem podczas stosowania planu żywieniowego było: to, że posiłki są bardzo proste w wykonaniu, smaczne, a efekty pojawiają się bez stosowania wspomagaczy.
  • W kuracji najbardziej podobały mi się… cotygodniowe spotkania i rozmowy z Panią dietetyczką oraz nowe przepisy, które dodawały jeszcze większej motywacji.

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją się podjąć decyzję o rozpoczęciu kuracji?
Naprawdę nie ma się czego obawiać, trzeba się odważyć i skorzystać z tej kuracji. Zachęcam do współpracy z dietetykiem, ponieważ pod Jego okiem można wiele osiągnąć. Bez wahania polecam wszystkim gabinet dietetyczny Bonne Santé Sanok 🙂

 

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved