Metamorfoza Pani Pauliny [-13 kg]

Pani Paulina rozpoczęła swoją przygodę z Bonne Santé na otwarciu gabinetu w Kielcach 10 lipca ubiegłego roku. W 4 miesiące schudła z pomocą dietetyka mgr Magdaleny Kurkowskiej 10 kg. Natomiast trwała zmiana nawyków żywieniowych zaowocowała dodatkową redukcją masy ciała już po ukończonej kuracji dietetycznej o kolejne 3 kg 🙂 

Łączny wynik: - 13 kg

a

Co sprawiło, że podjęła Pani decyzję o współpracy z dietetykiem?
Ogólne złe samopoczucie, zaczęłam źle się czuć we własnej skórze, męczyłam się. Impulsem do podjęcia decyzji był moment, kiedy zobaczyłam się na zdjęciu. Niedługo później zobaczyłam na portalu społecznościowym informację o otwarciu nowego gabinetu dietetycznego Bonne Sante w Kielcach. Od razu zadeklarowałam chęć udziału w tym wydarzeniu i właśnie podczas niego zdecydowałam się na kurację.
a
Jak wyglądały początki kuracji?
Początki były ciężkie, tym bardziej że do tej pory jadłam wszystko i bez względu na porę dnia. Zupełnie nie wierzyłam w to, że schudnę, aż do momentu kiedy straciłam pierwsze 3 kilogramy. Szybko przekonałam się, że rozpisane pory spożywania posiłków mają sens, a organizm po jakimś czasie już sam "domagał się" jedzenia o określonej godzinie. Dodatkowo uświadomiłam sobie, że przekąska nie musi być słodka, a same owoce stały się dla mnie naturalną słodyczą.
a
Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z dietetykiem Bonne Santé?
Cotygodniowe wizyty w gabinecie okazały się "strzałem w dziesiątkę". Spotkania były dla mnie niesamowitą motywacją. Wiedziałam, że nie mogę zawieść siebie ani mojego dietetyka.
a
Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?
Jestem pełna energii. Czuje się bardzo dobrze sama ze sobą. Poza tym dużo zmieniło się w mojej głowie. Zwracam dużo większą uwagę na to co jem i w sklepach spożywczych świadomie wybieram produkty.
a
Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi? Czy wspierali Panią w tym procesie?
Rodzina jest ze mnie bardzo dumna. Zresztą podczas całej mojej kuracji czułam niesamowite wsparcie, co niewątpliwie przyczyniło się do osiągniętego efektu.
a
Patrząc z perspektywy czasu … Było warto?
Bardzo! Przez ostatni rok wydarzyło się niesamowicie dużo. Nie sądziłam, że tak szybko wrócę do dawnej sylwetki. Jestem z siebie niesamowicie dumna!
a
4 szybkie odpowiedzi:
  • Ulubiony posiłek z menu zaproponowanego przez dietetyka to: gulasz drobiowy z kalafiorem z surówką z kiszonej kapusty.
  • Najbardziej motywowały mnie: cotygodniowe spotkania z dietetykiem, które napędzały mnie do działania.
  • Największym zaskoczeniem, podczas stosowania planu było: chyba to, że bardzo szybko zaczęłam tracić na wadze.
  • W kuracji najbardziej podobały mi się: urozmaicone, smaczne posiłki oraz cotygodniowe przesympatyczne spotkania, które niezwykle motywowały mnie do działania.
a
Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Powiedziałabym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Najważniejsza jest determinacja, a dzięki niej można osiągnąć wszystko!

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved