Metamorfoza Pani Moniki [-11 kg]

Niezmiernie się cieszymy, że możemy pochwalić się kolejnym sukcesem naszego Pacjenta. Pani Monika po wielu nieudanych próbach odchudzania postanowiła oddać się w ręce specjalistów. Oprócz redukcji masy ciała i poprawy stanu zdrowia, zyskała wymarzoną sylwetkę oraz pewność siebie. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z bohaterką naszej metamorfozy.

Uzyskane rezultaty: -11 kg w 5 miesięcy

Co sprawiło, że rozpoczęła Pani współpracę z dietetykiem Bonne Santé?

Od dłuższego czasu chciałam poprawić swój wygląd i nawyki żywieniowe na własną rękę. Po wielu nieudanych próbach zrzucenia zbędnych kilogramów umówiłam się do gabinetu Bonne Sante w Jaśle. Zaczęłam od wstępnej bezpłatnej konsultacji, po której postanowiłam spróbować osiągnąć swój cel wspólnie z pomocą dietetyka.

Jak wyglądały początek kuracji?

Na początku kuracji wprowadziłam indywidualnie przygotowany plan żywieniowy, który znacznie zmienił moje dotychczasowe żywienie. Dostosowałam regularne posiłki do codziennego rytmu dnia, zaczęłam pić więcej wody oraz zrezygnowałam z tradycyjnych słodyczy i słonych przekąsek. Miłym zaskoczeniem w diecie była różnorodność produktów i przypraw dostępnych na lokalnym rynku. Przygotowanie posiłków nie zajmowało dużo czasu, dlatego z przyjemnością realizowałam założenia kuracji odchudzającej.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z dietetykiem?

Cotygodniowe wizyty w gabinecie bardzo motywowały do dalszego działania. To dzięki nim na bieżąco widziałam swoje sukcesy, poznawałam nowe przepisy oraz otrzymywałam dużo wsparcia, motywacji i entuzjazmu ze strony pani dietetyk Karoliny Panek.

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Z pewnością mam większą pewność siebie, jestem dumna z osiągniętych rezultatów, które były moim celem w ostatnim czasie oraz mam większe pokłady pozytywnej energii, którą zarażam innych.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Ze strony rodziny i najbliższych otrzymywałam dużo wsparcia, a po osiągnięciu celu byli ze mnie bardzo dumni, co zaowocowało tym, że zaczęli zwracać uwagę na swoje nawyki żywieniowe. Od znajomych usłyszałam wiele komplementów i gratulacji, które dają mi większą chęć do utrzymania osiągniętych efektów odchudzania. Koleżanki z pracy wykazały się ogromnym zrozumieniem, pozwalając mi na dodatkowe posiłki w czasie pracy.

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Wszystkie osoby, które się wahają zachęcam do skorzystania z opieki profesjonalisty. Systematyczność spotkań, pełnowartościowa i zbilansowana dieta w prosty sposób pozwalają osiągnąć zamierzony cel. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie i chęć prowadzenia zdrowego trybu życia. Zdecydowanie gorąco polecam kurację dietetyczną w gabinecie Bonne Sante w Jaśle.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved