Pani Marcelina poprawiła swoje zdrowie i schudła -11 kg

Pozytywna energia i moc determinacji - sposobem na schudnięcie 11 kg w 4 miesiące!

Pani Marcelina jest przykładem osoby, która uwierzyła, że zdrowsze życie i atrakcyjna sylwetka są na wyciągnięcie ręki. Pozytywne nastawienie, cotygodniowe wsparcie dietetyka i nadzieja na zmiany starych przyzwyczajeń przyniosły doskonałe efekty. Pani Marcelina w trakcie 4-miesięcznej kuracji schudła 11 kilogramów!

Pani Marcelino, czym jest dla Pani dobre zdrowie?

Myślę, że dla mnie osobiście dobre zdrowie to dobre samopoczucie - jest to dla mnie bardzo ważny czynnik. Kiedy wiem, że dobrze się czuję, jestem bardziej pewna siebie, zrelaksowana…

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?

Zdecydowanie czuje się lepiej i nie tylko sama to zauważyłam, ale dostrzegła to również moja rodzina. Dodatkowo polepszyły się wyniki moich badań cholesterolu i prób wątrobowych - a to było dla mnie bardzo ważne. Wcześniej często się stresowałam i wiele rzeczy sprawiało mi trudności - teraz jestem zrelaksowana, czuje się lekko i rześko, każdego ranka rano mam ochotę wstać i zacząć kolejny, nowy dzień. Zwykłe rzeczy cieszą mnie bardziej, niż dotychczas.

Co podobało się Pani najbardziej w przygotowanej diecie?

Podobało mi się wiele przepisów, były one smaczne i ciekawe. W diecie Bonne Sante lubię to przede wszystkim to, że jest ona prosta i zrozumiała - każdy na pewno sobie z nią poradzi. Ze smakiem przypominam sobie mój ulubiony przepis na gulasz, do którego często wracam.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Tak, tak, tak! Aż jestem w szoku, że stało się to tak szybko. Jestem przykładem, że zdrowa i zbilansowana dieta pozwala uzyskać szybkie rezultaty i to do tego z takim trwałym efektem!  

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Cotygodniowy, stały kontakt z moim dietetykiem mocno motywował mnie do dalszej kuracji i zmian. Były chwile, w których było mi ciężko, ale dzięki dietetykowi czułam się ciągle zmotywowana. Bardzo pomocne był również cotygodniowe ważenia, gdzie na biężąco uzupełniałam swoją tabelę sukcesów - to było bardzo motywujące spotkania.

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Sante okazała się najskuteczniejsza?

Myślę, że to zasługa metodologii, opieki profesjonalnego dietetyka i cotygodniowych spotkań. Widoczne sukcesy sprawiają, że chce się więcej.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Szczerze? Są zaskoczeni - zaskoczeni szybkością zmian i wyglądem. Ciągle słyszę słowa uznania od najbliższych - pokazałam wszystkim, że można pogodzić codzienne obowiązki takie jak praca, wychowanie dzieci i prowadzenie domu z nowym, dietetycznym stylem życia.

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante swojej najlepszej przyjaciółce?

Poleciłabym i cały czas polecam - warto to zrobić dla siebie!.

Pani Marcelina, odchudzanie

Odkryj siebie na nowo!

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Umów się na bezpłatną konsultację -> KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved