Metamorfoza Pani Małgorzaty [-30 kg]

Metamorfoza Pani Małgorzaty to całkowita zmiana postrzegania siebie i swojej sylwetki, większa pewność siebie, a także radość i energia w codziennym funkcjonowaniuSumienna, zmotywowana, działa i nie czeka, aż coś się samo wydarzy, walczy o zdrowie swoje oraz synów.

Łączny wynik: -30 kg
a
Pani Małgorzato, czym jest dla Pani dobre zdrowie?
Zdecydowanie priorytetem. Pamiętam jak się czułam nosząc na sobie plus prawie 30 kg więcej niż teraz i wtedy tego dobrego zdrowia nie czułam a wręcz przeciwnie czułam ból, wstyd, brak energii a nawet chęci do życia. Myślę, że dobre zdrowie powinno się znajdować zawsze na najwyższej półce. Ja już wybrałam i nie zamierzam się cofać w tył.
a
Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?
Kuracja w Bonne Sante sprawiła, że moje życie się całkowicie zmieniło. Oczywiście na plus! Pozbyłam się okropnego bólu kręgosłupa, nóg, senności, ciągłego bólu głowy, stan mojej cery się zdecydowanie poprawił, już się nie zastanawiam czemu mam zaczerwienienia i inne niedoczynności, teraz wiem że powodem było złe odżywianie. Moje samopoczucie ? Brak energii, senność, brak pewności siebie znikł, a w zamian pojawiła się nowa osoba pewna siebie, energiczna, uśmiechnięta - ciesząca się z życia każdego dnia.
a
Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Oczywiście, że można uzyskać trwały i szybki efekt bez suplementacji! Przekonałam się o tym na własnej skórze i zapewniam każdego, kto to czyta, że tak właśnie jest. Nigdy podczas swojej zmiany zdrowego odżywiania nie stosowałam żadnych suplementów. A tym bardziej nie miałam ich nigdy proponowanych.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Santé?
Moje wizyty z dietetykiem w Bonne Sante odbywały się co tydzień. I powiem szczerze, że taki system wizyt jest bardzo pomocny i sprawia, że Nas to bardziej motywuje aby sumiennie iść do swojego wymarzonego celu, no bo przecież w każdy poniedziałek Pani Kasia widziała wyniki z całego tygodnia i wszystko było jasne 😉 Zdecydowanie to motywacja!
a
Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Sante okazała się najskuteczniejsza?
Dietę i kurację w Bonne Sante uważam za skuteczną, ponieważ jest cały czas monitorowana przez fachowców, cały czas i w każdej chwili otrzymuje wsparcie, którego w danym momencie potrzebuję, mam stały kontakt z dietetykiem. Jeśli chodzi o samą dietę, to jest prosta, jem to na co mam ochotę, produkty nie wymyślane, takie które zwyczajnie każdy używa w swojej kuchni. A z czasem styl zdrowego odżywiania, którego nauczyły mnie Panie dietetyk w Bonne Sante stają się codziennością.
a
Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Moja rodzina jest bardzo dumna z mojego sukcesu a znajomi bardzo często mnie nie poznawali, kiedy spotkaliśmy się kilka miesięcy po tym jak zaczęłam kurację w Bonne Sante. Padało bardzo wiele miłych słów w moją stronę, jak i niedowierzanie czy to jestem Ja. Bardzo miłe jest to wszystko .

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?
Utracone kilogramy, zmieniły w moim życiu bardzo dużo. Jestem całkowicie innym człowiekiem. Zmieniłam się począwszy od mojego wyglądu, stanu zdrowia aż po moją szafę. Teraz mogę kupić ubrania,te które chce i które mi się podobają, a nie te które muszę założyć bo w inne się nie mieszczę. Zdecydowanie więcej się uśmiecham i jestem bardziej pewna siebie i już nie wstydzę się wychodzić z domu.
 
Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante przyjacielowi?
Oczywiście, że bym poleciła kurację w Bonne Sante swojemu najlepszemu przyjacielowi i nie tylko! Jak zaczęłam swoją przygodę bardzo często na Facebooku wstawiałam zdjęcia swoich efektów czy zrobionych dań. Otrzymywałam bardzo dużo wiadomości z zapytaniem skąd mam dietę, co jem. Jak komuś opowiadałam jak to działa, że jem prawie wszystko, że nie jestem głodna,  że robię nawet zdrowe słodycze,  to ludzie nie bardzo chcieli wierzyć. No jak tyle jesz i chudniesz jeszcze? Takie padały pytania. Przekonałam bardzo dużo znajomych aby spróbowali i też tak się stało. Wtedy uwierzyli w moje słowa. Przekonali się na własnej skórze jak wygląda kuracja dietetyczna w Bonne Sante. Jesz i chudniesz!
a
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem" / Nick Vujicic.  Pani Gosiu życzymy sobie tak sympatycznych, świadomych i zdyscyplinowanych Pacjentów!

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved