Metamorfoza Pani Małgorzaty [-16,3 kg]

"Dzięki kuracji Bonne Santé poprawiłam nie tylko mój wygląd zewnętrzny, ale również na nowo zaakceptowałam i nauczyłam się kochać siebie. Dzięki tej kuracji poczułam, że mogę osiągnąć wszystko to co myślałam, że jest niemożliwe." - te słowa należą do Pani Małgorzaty, która podjęła kurację w Bonne Santé. Gratulujemy sukcesu i jest nam bardzo miło, że możemy przyczyniać się do zmian naszych Pacjentów nie tylko zewnętrznych, ale też wewnętrznych <3 Dziękujemy Pani Małgorzato za te piękne słowa.

Łączny wynik: -16,3 kg
a
Pani Anno, czym jest dla Pani dobre zdrowie?
Dobre zdrowie to znaczy dobre czucie się nie tylko pod względem fizycznym, ale również psychicznym, zapewnia dobrą sprawność umysłową i emocjonalną, dobra kondycja i na pewno korzystnie wpływa na długość zdrowego życia.
a
Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?
Dzięki kuracji Bonne Santé poprawiłam nie tylko mój wygląd zewnętrzny, ale również na nowo zaakceptowałam i nauczyłam się kochać siebie, dzięki tej kuracji poczułam, że mogę osiągnąć wszystko to co myślałam, że jest niemożliwe.
a
Co najbardziej się Pani podobało w przygotowanej diecie?
Najbardziej podobała mi się łatwość oraz różnorodność w przygotowanych daniach oraz to, że można było je przygotować szybko i sprawnie.
a
Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?
Oczywiście, że tak! Na początku w to wątpiłam, ale gdy tylko zaczęłam zauważać efekty moje myślenie się zmieniło.
a
Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?
Cotygodniowe spotkania dodawały mi motywacji do dalszej pracy, a efekty które wspólnie omawiałyśmy i obrane taktyki "co zrobić żeby było jeszcze lepiej" pomogły mi w tym, że nie czułam się sama podczas tego wyzwania.
a
Co sprawiło, że kuracja i dieta w Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?
Przede wszystkim bardzo smaczne przepisy, z których korzystam z rodziną cały czas, a także spotkania z osobistym dietetykiem, który zna moją historię, moje nawyki i pomaga mi się zmienić na lepsze.
a
Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?
Bardzo entuzjastycznie .Do tej pory nie mogą uwierzyć, że osiągnęłam swój cel, byli bardzo zadowoleni i sami też zaczęli zdrowiej się odżywiać.
a
Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?
Na nowo poczułam się piękną i silną kobietą, która siebie pokochała. Razem z utratą kilogramów zyskałam pewność siebie oraz zdrowe nawyki.
a
Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante przyjaciółce?
Oczywiście,że tak! Jeśli tylko będzie chciał zmienić coś w swoim życiu, chętnie polecę mu Bonne Santé i razem z nim będę się cieszyć efektami.


ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved