Metamorfoza Pani Małgorzaty [-14 kg]

Determinacja, jasno określone cele i konsekwentne działanie pozwoliły 47-letniej Małgorzacie przejść niesamowitą metamorfozę. Oprócz idealnej sylwetki, której może jej pozazdrościć niejedna nastolatka, Pani Małgorzata znacznie poprawiła swoje samopoczucie i odzyskała pewność siebie. Udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Uzyskane efekty:
- 14 kg w 4 miesiące
- 10 cm w obwodzie brzucha
- 4 cm w obwodzie bioder

od ponad roku Pani Małgorzata utrzymuje osiągniętą masę ciała

Co sprawiło, że rozpoczęła Pani kurację z dietetykiem Bonne Sante w Jaśle?
Już od dawna chciałam zrzucić zbędne kilogramy, a mimo wprowadzenia regularnej aktywności fizycznej to się nie udało. Najpierw skorzystałam z bezpłatnej konsultacji oferowanej w ośrodku zdrowia i po rozmowie ze specjalistą postanowiłam spróbować.

Jak wyglądał początek kuracji?
Po konsultacji z dietetykiem otrzymałam indywidualnie przygotowany plan dietetyczny, który od samego początku bardzo przypadł mi do gustu i dlatego z przyjemnością realizowałam założenia zdrowej diety. Trafiały się również słabości, ale wtedy pomagało mi wsparcie Pani dietetyk.

Czy cotygodniowe wizyty w gabinecie były pomocne?
Cotygodniowy kontakt z dietetykiem Bonne Sante pozwolił mi kontrolować moje postępy. Dzięki zaleceniom dietetyka poznałam potrzeby i reakcję swojego organizmu na poszczególne składniki pokarmowe oraz zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe. Teraz już wiem, jak mam jeść, żeby utrzymać efektu. Te spotkania bardzo mi w tym pomogły.

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?
Nastąpiła zmiana mojego myślenia i poczucia własnej wartości. Praca nad sobą oraz efekty sprawiły, że poczułam się silna, niezależna i zdrowsza. Moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Stałam się bardziej energiczna i aktywna.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?
Rodzina zareagowała bardzo pozytywnie. Kurację prowadziłam wspólnie z mężem, który cały czas mnie wspierał i razem było nam po prostu łatwiej.

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?
Zachęcałbym wszystkich, którzy borykają się z problemem nadwagi, aby rozpoczęli kurację pod okiem specjalisty. Dzięki temu osiągniemy wymarzoną sylwetkę, poprawę zdrowia i samopoczucia. Gorąco polecam.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved