Metamorfoza Pani Małgorzaty [-10 kg]

Bohaterka naszej metamorfozy schudła 10 kg i obecnie z radością spogląda na siebie w lustrze, czując się bardzo dobrze w swoim ciele. ,,Zniknęły kompleksy, z którymi borykałam się przez całe życie i po prostu pokochałam siebie taką, jaką teraz jestem. Podobam się sobie’’ - mówi Pani Małgorzata.

Uzyskane efekty:
  • -10 kg w 4 miesiące
Jak wyglądały początki kuracji?

Początki nie były takie trudne jak mogłoby się wydawać. Do gabinetu Bonne Sante udałam się bardzo zmotywowana. Pomiary i cel, który ustaliłyśmy z Panią Dietetyk Pauliną Sitek zmotywowały jeszcze bardziej do walki o lepszą siebie. Przepisy, które przygotowywała mi Pani Paulina były smaczne, proste i szybkie, co było dla mnie bardzo ważne ze względu na tryb życia jaki prowadzę. Spokojnie, wieczorem mogłam przygotować posiłki na cały kolejny dzień, które z przyjemnością zjadała też moja rodzina.

Czy cotygodniowe wizyty w gabinecie były pomocne?

Uważam, że bardzo pomagają i dyscyplinują jeszcze bardziej. Jednak co tydzień waga prawdę powie (śmiech). A tak poważnie to cotygodniowe wizyty też pozwalają rozwiać wszelkie nasze wątpliwości, Pani dietetyk odpowiada na nurtujące nas pytania, które ciągle pojawiają się, gdy jesteśmy na etapie nauki zmiany naszych nawyków żywieniowych.

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Przede wszystkim zyskałam większą pewność siebie i samoakceptację. Z radością spoglądam na siebie w lustrze. Zniknęły kompleksy, z którymi borykałam się przez całe życie i po prostu pokochałam się taką jaką teraz jestem. Podobam się sobie.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Myślę, że są ze mnie dumni, często słyszę komplementy, które ciągle motywują do dalszej pracy nad sobą, bo przecież jeszcze wiele można zrobić.

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Aby nigdy nie odkładali tego na 'jutro' ponieważ to dziś jest ten czas, żeby zawalczyć o siebie! A naprawdę warto.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved