Pani Magda schudła 12 kg

Pani Magda jest doskonałą motywacją dla osób, które chcą schudnąć, ale boją się spróbować. Często odkładają decyzję o zmianie stylu życia na jutro, za miesiąc, czy za kilka lat twierdząc, że nie dam rady. Nasza bohaterka uważa, że ,,warto zawalczyć o marzenia, o zdrowie, o lepszą wersję siebie. Nie czekać na okazje, na jutro, tylko zacząć od dziś i dać sobie szansę’’.

Uzyskane rezultaty:

12 kg w 4 miesiące

Co sprawiło, że rozpoczęła Pani kurację z dietetykiem Bonne Santé w Jaśle?

Od jakiegoś czasu źle się czułam ze swoim wyglądem, chciałam coś z tym zrobić, ale nie wiedziałam od czego zacząć. I wtedy zauważyłam, jak moja koleżanka z pracy schudła i zapytałam ją, jak to zrobiła. Ona opowiedziała mi o Bonne Santé i Pani dietetyk Karolinie Panek, z którą współpracowała od jakiegoś czasu. Na początku myślałam, że to nie dla mnie, ale postanowiłam spróbować.

Jak wyglądał początek kuracji?

Początek kuracji nie był dla mnie łatwy. Nowe smaki, częste gotowanie, jedzenie o wyznaczonych godzinach i picie wody niegazowanej to były przeszkody, które musiałam pokonać. Pani dietetyki małymi kroczkami przekonywała mnie do nowych smaków i dań oraz wypracowała ze mną nawyk picia wody niegazowanej.

Czy cotygodniowe wizyty w gabinecie były pomocne?

Tak, wizyty w gabinecie były wielką motywacją. Pani Karolina z którą współpracowałam zawsze motywowała do działania, cierpliwie tłumaczyła, wskazywała błędy i pokazywała jak z nimi sobie radzić. Zawsze z uśmiechem witała mnie w gabinecie, co sprawiało, że nie chciałam jej zawieść i chciało się tam wracać. 

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Hmm...na pewno pewność siebie, ponieważ dieta to nie tylko posiłki, ale walka z samym sobą, z pokusami. To kształtowanie silnej woli. To zmiana myślenia i stylu życia.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina kibicowała mi mocno i dawała wsparcie. Synowie do dziś, gdy sięgam po słodkie pytają: "Mamo, a Tobie już wolno to jeść ?". Czasem jest to irytujące, ale jest też taką czerwoną lampką z napisem NIE PRZESADZAJ! Są dumni, że udało mi się wytrwać. Podoba im się też "nowa" mama. Od przyjaciół i znajomych usłyszałam masę komplementów i gratulacji oraz pytań, jak to zrobiłam. To miłe i daje też motywację do tego, aby nadal się pilnować i nie zaprzepaścić tego co osiągnęłam.

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

... żeby dali sobie szansę, bo warto. Warto zawalczyć o marzenia, o zdrowie, o lepszą wersję siebie. Nie czekać na okazje, na jutro, tylko zacząć od dziś, dać sobie szansę, tym bardziej, że pierwsza wizyta jest darmowa, więc nic się nie traci. Bardzo dziękuję mojej dietetyczce Pani Karolinie, bo dzięki Niej zyskałam nowy wygląd i pewność siebie oraz wytrwałam i osiągnęłam założony cel. Gdyby nie jej zaangażowanie i wiedza, to by się nie udało. Z czystym sercem mogę polecić Bonne Santé w Jaśle. CHCIEĆ TO MÓC !

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved