Metamorfoza Pani Magdaleny [-20 kg]

Przemiana Pani Magdy to nie tylko 20 kg mniej, ale to całkowita zmiana postrzegania siebie, większa pewność siebie i swoich atutów, a także radość i energia w codziennym funkcjonowaniu. Odrobina samodyscypliny, konsekwencja i cotygodniowe spotkania z dietetykiem przyniosły widoczne efekty, które były dla Pani Magdy najlepszą motywacją do zmiany nawyków żywieniowych.

Uzyskane efekty:

  • 20 kg mniej w 7 miesięcy
  • od ponad roku utrzymane efekty

Co sprawiło, że rozpoczęła Pani kurację z dietetykiem Bonne Sante w Jaśle?
Do rozpoczęcia kuracji w Gabinecie Bonne Sante zmobilizowała mnie moja córka, która wcześniej rozpoczęła kurację pod okiem Pani dietetyk. Zaimponowała mi swoją odwagą i wytrwałością w dążeniu do upragnionego celu. Innym, ważnym czynnikiem motywującym mnie do pracy nad swoja sylwetką był również mój pogarszający się stan zdrowia z powodu nadwagi.

Jak wyglądał początek kuracji? 
Początek nie był łatwy, ponieważ musiałam bardzo wiele rzeczy zmienić w swoim dotychczasowym sposobie żywienia, czyli wybierać w sklepie inne produkty, gotować nowe dania i dostosować regularne posiłki do codziennego rytmu dnia. 

Czy cotygodniowe wizyty w gabinecie były pomocne? 
Tak, bardzo mi pomogły. Sama nie wiedziałabym, co mogę jeść, a czego nie powinnam, w jakiej ilości i w jakich porach spożywać posiłki o konkretnym składzie. Dodatkowo cotygodniowe spotkania z dietetykiem były doskonałą motywacją do utrzymania diety i poznawania nowych smaków. W tym miejscu chciałabym podziękować moim dietetykom, czyli Pani Klaudii Wszołek za wprowadzenie mnie na dobrą drogę zdrowego odżywiania oraz Pani Sabinie Pec, która pomogła mi dojść do końca kuracji. 

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne? 
Zmiany zaobserwowałam bardzo szybko, bo już na początku kuracji.  Odczuwałam poprawę kondycji fizycznej tzn. mniej się męczyłam, a także lepiej się czułam psychicznie. Widząc efekty byłam i nadal jestem szczęśliwa, radosna i pełna energii, co pomogło mi wytrwać w tym przedsięwzięciu i obecnie pozwala  utrzymać osiągnięty efekt. 

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi? 
Rodzina bardzo mnie wspierała, a widząc moje efekty również inni członkowie zaczęli kurację w gabinecie. Znajomi mnie dopingowali, choć i czasami patrzyli zazdrosnym okiem 😉 Bardzo wspierający był mój szef, który zgadzał się na moje częste posiłki w pracy, a nawet dodatkową przerwę. 

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzję o rozpoczęciu kuracji? 
Głównie powiedziałabym, że jeśli nie spróbują, a pragną zmienić swój wygląd i zdrowie to bardzo wiele stracą. Taka kuracja nie tylko uczy jak mądrze się odżywiać, ale także systematyczności, kreatywności i dyscypliny. Oczywiście mogłabym wymieniać wiele plusów, ale każdy odkryje je sam jak spróbuje. Ja wybrałam zdrowie i wygrałam 🙂

Pani Magdzie gratulujemy wspaniałych efektów oraz determinacji w pracy nad sobą i swoimi nawykami. Było warto!

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

 

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved