Metamorfoza Pani Kasi [-28 kg]

"Przygotowana dieta pokazała mi, że niemalże każde danie można zrobić w zdrowej wersji. Dodatkowo, że podczas redukcji jest miejsce na wszystko: na deser w formie fit ciasta, przepyszny, a jednocześnie odżywczy koktajl czy zdrowszą wersję burgera. To właśnie spodobało mi się najbardziej. To, że będąc na diecie, jem lepiej i smaczniej niż wcześniej." - to słowa Pani Kasi, która pod okien naszego dietetyka zmieniła nawyki żywieniowe.

Łączny wynik: -28,8 kg
a
Pani Kasiu, czym jest dla Pani dobre zdrowie?
Dobre zdrowie zdefiniowałabym jako poprawne funkcjonowanie całego organizmu zarówno w aspekcie fizycznym oraz psychicznym.
a
Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?
Jestem przekonana, że kuracja wpłynęła na wiele aspektów, z których nawet nie zdaję sobie sprawy. Jednakże najważniejsze na co wpłynęła, a czego jestem w pełni świadoma, to poprawa gospodarki hormonalnej - powrócenie regularnej miesiączki. Kolejną ważną kwestią jest pozytywny wpływ na stan stawów (wcześniej nawracające bóle kolana). Zdecydowanie ujemne kilogramy wpłynęły również na moje samopoczucie. Stałam się pewniejsza siebie a co za tym idzie, bardziej szczęśliwa.
a
Co najbardziej się Pani podobało w przygotowanej diecie?

Bardzo miłym, ale równocześnie bardzo dużym zaskoczeniem było dla mnie to jak ogólnie wyglądała dieta. Przed pierwszą wizytą u Pani Dietetyk w gabinecie, miałam zupełnie nieprawdziwe wyobrażenie diety w porównaniu do tego jaka okazała się być w rzeczywistości. Prawdę mówiąc bardzo chciałam schudnąć, ale byłam raczej przekonana, że nie wytrzymam. Wyobrażałam sobie, że dieta wiąże się z doskwierającym uczuciem głodu, jedzeniem praktycznie tylko gotowanych produktów (mam na myśli np. gotowane mięso) oraz usunięciem wszystkiego co jest „słodkie”. Nic bardziej mylnego. Przygotowana dieta pokazała mi, że niemalże każde danie można zrobić w zdrowej wersji. Dodatkowo, że podczas redukcji jest miejsce na wszystko, na deser w formie fit ciasta, przepyszny a jednocześnie odżywczy koktajl czy zdrowszą wersję burgera. To właśnie to spodobało mi się najbardziej. To, że będąc na diecie, jem lepiej i smaczniej niż wcześniej.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

To zależy o jaką suplementację chodzi. Jeżeli pytanie odnosi się do „cudownych” tabletek mających wpływać na redukcję masy ciała, to uważam, że nie. Nie da się szybko, trwale i bezpiecznie schudnąć dzięki ich przyjmowaniu. Z kolei, jeżeli chodzi o suplementację mającą na celu dostarczenie/uzupełnienie konkretnych witamin, to myślę że ich stosowanie jak najbardziej przyczynia się do trwałej oraz bezpiecznej redukcji.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Myślę, że bezpośredni kontakt był bardzo ważny. Motywujący. Podczas wizyt ja jako pacjent, otrzymywałam ogrom wsparcia, rozwianie ewentualnych wątpliwości, profesjonalne pomiary oraz ważenie. To wszystko składało się w spójną całość. Pozwalało również zachować taki „rytm tygodnia”.

Co sprawiło, że kuracja i dieta w Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?

Uważam, że bezpośredni wpływ na skuteczność kuracji miała wiedza i zaangażowanie mojej Pani Dietetyk. To w jaki sposób dostosowała mój jadłospis, dietę oraz przepisy – strzał w dziesiątkę, a raczej nie strzał tylko 100%-owe wsłuchanie się w moje oczekiwania. Na pewno wpływ na końcowy sukces miała również moja determinacja oraz mój charakter, który nie pozwalał dać mi za wygraną i odpuścić bez osiągnięcia założonego celu.a

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina jest ze mnie szalenie dumna. Jakiś czas temu, rodzice wyznali mi, że wreszcie mogą przestać się o mnie martwić. Oczywiście rodzice, jak to rodzice zawsze będą się martwić o swoje dziecko. Chodziło im tutaj o to, że obawiali się, iż nadprogramowe kilogramy mogą mieć negatywny wpływ na moje zdrowie. Dziś, pod tym względem są już spokojni. Z kolei, dla mojej siostry stałam się inspiracją, dzięki której walczy teraz o osiągnięcie swojej wymarzonej sylwetki. Kibicuję jej bardzo mocno i ze wszystkich sił staram się być wsparciem. W kwestii znajomych, również są pod wrażeniem mojej metamorfozy. Te wszystkie reakcje są bardzo miłe i dodatkowo motywujące.

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?

Zmieniły bardzo dużo. Rok temu przychodząc do gabinetu poziom mojej samooceny był bardzo niski. Dzisiaj wciąż pracuję nad pewnością siebie, ale jest dużo lepiej. Znów zaczęłam się sobie podobać.  Dzięki temu, jestem odważniejsza, jeszcze bardziej otwarta na ludzi oraz nowe relację a także utwierdzona w przekonaniu, że potrafię zdziałać więcej niż mi się wydaję.a

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante przyjaciółce?

Polecam ją wszystkim bez wyjątku! Niejednokrotnie rozmawiając na ten temat ze znajomymi czy rodziną, podkreślam, że gdybym wcześniej wiedziała, że dieta będzie miała tak przyjemną formę, zdecydowałabym się na nią dużo wcześniej.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved