Noworoczna metamorfoza Pani Elizy

Pani Eliza - laureatka "Noworocznej metamorfozy 2021" przez okres 6 tygodni walczyła o wymarzoną sylwetkę i lepsze samopoczucie pod czujnym okiem dietetyka z gabinetu Bonne Sante oraz trenera personalnego z Endorfina Kielce ?

Wizerunkiem Pani Elizy zajęli się:
 • Butik DRESSit.pl
 • Sugarfree & Cardio Bunny Kielce
 • Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Awangarda
 • Atelier Stylizacji Paznokci
 • Sarkayo Make-up & Skin
Efekt metamorfozy został uwieczniony przez Sylwia Stachera Fotografia. 
a
Uzyskane efekty podczas 6 tygodniowej metamorfozy:
 • -6 kg
 • -9 cm w talii
 • -7 cm w brzuchu
 • -5 cm w biodrach
a
Co sprawiło, że wysłała Pani swoje zgłoszenie do Noworocznej Metamorfozy 2021 z Bonne Santé? 
Myślę, że był to dobry zbieg okoliczności. Miałam takie ciche postanowienie noworoczne, że "wezmę się za siebie", bo osiągnęłam już masę krytyczną i ciężko mi z tym było. A że w dobrodziejstwie można było jeszcze skorzystać z różnych zabiegów modelujących i upiększających to grzechem byłoby przepuścić taką okazję.
aa
Czy jest Pani zadowolona z efektów metamorfozy?

Jestem bardzo zadowolona z efektów metamorfozy. Wiele sytuacji i informacji pozytywnie mnie zaskoczyło, a to wszystko daje ogromnego kopa i mobilizuje do dalszej pracy.

Jak wyglądały początki kuracji?

Początki kuracji zbiegły się z hucznym słodko-tłustym pożegnaniem starych nawyków. 🙂 Proponowane ilości posiłków wręcz mnie przeraziły, bo "jak ja mam się tym najeść??!!", "na pewno będę głodna i wściekła". Ale szybko okazało się, że było to błędne myślenie. W trakcie całego programu nie było dnia, żebym musiała podjadać między posiłkami i nie odczuwałam głodu. I co szczególnie mnie ucieszyło nie odczuwałam potrzeby "zapychania się" słodyczami.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z dietetykiem Bonne Santé?

Spotkania z dietetykiem to była bardzo ważna sprawa. Pani Magda poniekąd kontrolowała co i jak jadłam, sugerowała co zmienić, starała się sugestiami i fachowymi radami sprawić, bym dobrze się w tym procesie czuła i odnajdywała w tym radość. Z całą pewnością się to udało. Wszelkie podpowiedzi były trafne, choć z początku podchodziłam do tego dość sceptycznie.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią współpraca z trenerem personalnym odbywała się zdalnie. Czy miała Pani jakieś obawy, dotyczące treningów w takiej formie?

Co do obaw, to takich nie mia​ł​am​.​ ​S​​ą​dzi​ł​am co prawda, ​ż​e treningi odbędą się stacjonarnie, ale ​życie i ​aktualne ​przepisy weryfikują wszystkie na​s​ze dziedziny życia, czy tego chcemy czy nie. Pani trenerka, z którą pracowałam okaza​ł​a się niezwykle sympatyczn​ą​, elastyczną i bardzo ambitną osobą, jeśli chodzi o czas i zakres ćwiczeń. Idealnie ​​rozpoznała moje możliwości. Pilnowała, bym wykonywała je sumiennie i dokładnie, jednocze​ś​nie nie przeciążając mojego organizmu. Po zako​ń​czonym spotkaniu przesy​ł​a​ł​a mi zestaw ​ć​wicze​ń​ do powt​ó​rzenia w ciągu tygodnia. Pani Paulina bardzo mnie mobilizowala i wspiera​ł​a w ca​ł​ym cyklu.

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Wiara we własne siły i możliwości, przełamanie barier, akceptacja i pozytywne nastawienie do nowego stylu życia. I mam nadzieję, że również poprawa wyników badań 😉

Patrząc z perspektywy czasu… Było warto?

Oczywiście, ze było warto, choć byłam ostrożna, jeśli chodzi o ewentualne efekty. Tym bardziej one cieszą w tym momencie.

4 szybkie odpowiedzi:
 1. Ulubiony posiłek z menu zaproponowanego przez dietetyka to: zdecydowanie owsianka (daje duże możliwości co do używanych do niej dodatków) i wariacje na temat sałatek.
 2. Najbardziej motywowały mnie: efekty.
 3. Największym zaskoczeniem podczas stosowania planu żywieniowego było: połączenie składników i przypraw w potrawach np. por i tymianek, ogórek i curry.
 4. W kuracji najbardziej podobało mi się… całość tego projektu uważam za świetną przygodę.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO
 • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
 • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
 • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

 

 

 

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved