Metamorfoza Pani Elizy [-30 kg]

Kuracja w Bonne Santé to nie tylko odchudzanie, to przede wszystkim edukacja żywieniowa, która pomaga wypracować zdrowe nawyki na całe życie. Dowodem na to są słowa Pani Elizy, która współpracowała z naszym dietetykiem przez kilka miesięcy: "Kuracja nie tylko wprowadziła do mojego życia utratę kilogramów, aczkolwiek pozwoliła na wyrobienie nawyków żywieniowych, które pozostaną ze mną do końca życia."

Łączny wynik: -30 kg
a
Pani Elizo, czym jest dla Pani dobre zdrowie?
Zdrowie to najważniejsza wartość jak dla mnie. Jest ona podstawową jednostka do zapewnienia szczęścia, ponieważ niestety bez zdrowia nie zrobimy nic.
a
Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?
Po zakończonej kuracji czuję się o wiele lepiej, moje samopoczucie się poprawiło, a samoocena wzrosła przez co stałam się bardziej pewna siebie!
a
Co najbardziej się Pani podobało w przygotowanej diecie?

Najbardziej podobało mi się to, ze sama nauczyłam się komponować wartościowe posiłki, a z czasem cały jadłospis na dany dzień.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Oczywiście, że tak. Wiadomo, że zdarza się, że trzeba daną substancję suplementować, ale nigdy nie jest to na siłę.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Santé?

Było to bardzo pomocne, mogłam stałe monitorować zmiany zachodzące w moim organizmie i w razie jakichkolwiek zawahań mogłam zawsze doradzać się pani dietetyk.

Co sprawiło, że kuracja i dieta w Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?

Kuracja nie tylko wprowadziła do mojego życia utratę kilogramów, aczkolwiek pozwoliła na wyrobienie nawyków żywieniowych, które pozostaną ze mną do końca życia.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Wszyscy byli dumni z mojego ogromnego sukcesu i zawsze wspierali mnie podczas kuracji, nawet w najcięższych chwilach.

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?

Dzięki metamorfozie zyskałam większa pewność siebie. Zaakceptowałam własne ciało, w którym aktualnie czuje się świetnie. Również redukcja masy ciała jak i sposób żywienia pomógł mi na wyleczenie insulinooporności.

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante przyjaciółce?

Oczywiście, z całego serduszka polecam każdemu współpracę z cudownymi paniami dietetyczkami z Bonne Sante.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved