Metamorfoza Pani Anny [-14,3 kg]

Kuracja w gabinecie Bonne Santé przynosi nie tylko zmiany zewnętrzne, ale również wewnętrzne. Jak sama Pani Anna mówi: "Nauczyłam się słuchać potrzeb swojego organizmu i mam teraz dużo zdrowszą relację z jedzeniem."

Łączny wynik: -14,3 kg
Długość kuracji: 11 miesięcy 
a
Pani Anno, co sprawiło, że podjęła Pani decyzję o współpracy z dietetykiem?
Moja decyzja była motywowana przede wszystkim informacją o pogarszającym się stanie zdrowia. Na szczęście trafiłam na mądrych lekarzy, którzy zaproponowali mi, żebym spróbowała wpłynąć na zdrowie najpierw dietą, a dopiero później w razie potrzeby lekami. Bez zastanowienia podjęłam wtedy decyzję o skorzystaniu z pomocy specjalisty zamiast błądzić i eksperymentować na własną rękę.
a
Jak wyglądały początki kuracji?
Na początku miałam w sobie bardzo dużo motywacji i samozaparcia, ale do diety podchodziłam bardzo zero-jedynkowo. Z czasem kuracja nauczyła mnie, że zdrowa dieta to powinien być styl życia, w którym jest też miejsce na przyjemności, a nie tylko pewien okres, w którym ściśle trzymamy się planu, a po kuracji wracamy do starych nawyków.
a
Na jakim etapie kuracji jest Pani obecnie?
Jestem obecnie na etapie redukcji, ale mam nadzieję, że niedługo będziemy rozpoczynać etap stabilizacji.
a
Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Santé?

Wizyty co tydzień bardzo mnie motywowały i pozwoliły na bieżące wyciąganie wniosków z każdego tygodnia kuracji.

Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Nauczyłam się słuchać potrzeb swojego organizmu i mam teraz dużo zdrowszą relację z jedzeniem. Biorąc dosłownie to pytanie to mam teraz idealne wyniki badań i dzięki diecie udało mi się uniknąć farmakoterapii!

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi? Czy wspierali Panią w całym procesie?

Rodzina i przyjaciele bardzo mnie wspierali i myślę, że są ze mnie bardzo dumni! Jestem im bardzo wdzięczna, że w pewien sposób uczestniczyli w tej kuracji razem ze mną. Bez nich byłoby mi trudnej osiągnąć tak wielki sukces.

Patrząc z perspektywy czasu … Było warto?

Zdecydowanie było warto! Mogę śmiało powiedzieć, że podjęcie współpracy z dietetykiem to była jedna z moich najlepszych decyzji i zmieniła moje życie na lepsze.

4 szybkie odpowiedzi:
  • Ulubiony posiłek z menu zaproponowanego przez dietetyka to: To bardzo trudne pytanie przy takiej ilości pysznych przepisów, ale jak już muszę wybrać, to schab pieczony w mleku wyjątkowo zapadł mi w pamięci.
  • Najbardziej motywowało mnie: Polepszające się samopoczucie z tygodnia na tydzień i wyraźna poprawa jakości życia.
  • Największym zaskoczeniem podczas stosowania planu żywieniowego było: Zdecydowanie to, że na redukcji można jeść duże porcje i ulubione przepisy można zmodyfikować tak, żeby były zdrowe.
  • W kuracji najbardziej podobało mi się: Dostosowywanie posiłków do moich ulubionych smaków.
Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją się podjąć decyzję o rozpoczęciu kuracji?

Najlepsza inwestycja w życiu, to inwestycja w siebie i ona zawsze się zwraca, czy to w postaci poprawy zdrowia, czy wyglądu lub innych korzyści. Wahania tylko oddalają nas od wyznaczonego celu, dlatego warto podjąć decyzję już dzisiaj!

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved