Metamorfoza Pani Alicji [-10 kg]

Pani Alicja w trakcie kuracji dietetycznej w Bonne Santé straciła 10 kg w ciągu 2,5 miesiąca, ale to nie koniec wspaniałych efektów, ponieważ nadal kontynuuje współpracę 🙂

Uzyskane efekty:
  • -10 kg w 2,5 miesiąca
Co sprawiło, że rozpoczęła Pani współpracę z dietetykiem Bonne Santé?

Zdecydowałam się na współpracę z dietetykiem, bo zależało mi na efektywnej kuracji. Szybko się zniechęcam, więc postanowiłam, że zaufam komuś kto się na tym zna.

Jak wyglądał początek kuracji?

Zadziwiająco dobrze. Obawiałam się, że będę musiała spędzać dużo czasu w kuchni. Tymczasem  dosyć szybko nauczyłam się przygotowywać zdrowe, lekkie posiłki.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z dietetykiem?
To jest świetny pomysł, Pani Magdalena na bieżąco modyfikuje mój jadłospis. Mam tendencję do zatrzymywania wody w organizmie, a dzięki regularnemu kontaktowi, Pani Magdalena podpowiada co mogę zrobić, aby temu zapobiec.
a
Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Czuję się zdecydowanie lepiej w swojej skórze, co przekłada się na moje samopoczucie.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Bardzo mnie dopingowali i wspierali. Okazało, się że moje posiłki smakują również tym, którzy nie są na diecie.

Patrząc z perspektywy czasu... Było warto?

Było absolutnie warto, sama bym tego nie dokonała. Jestem bardzo wybredna, jeśli chodzi o jedzenie, Pani Magdalena układała dietę dla mnie, biorąc pod uwagę moje preferencje smakowe.

4 szybkie odpowiedzi:

Ulubiony posiłek z menu zaproponowanego przez dietetyka to: Toskańska zupa.
Najbardziej motywowało mnie: To, że przygotowywanie fit posiłków wcale nie musi być bardzo pracochłonne.
Największym zaskoczeniem podczas stosowania planu żywieniowego było: Że nawet jeśli to dieta redukcyjna, to znalazło się miejsce na słodkie przekąski, np. koktajl z daktylami, kakao i bananem na mleku roślinnym.

Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Jeśli ktoś tak jak ja, ma słabą silną wolę - niech dla swojego dobra odda się w ręce profesjonalistki. Bardzo polecam współpracę z panią Magdaleną.

 

a

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved