Metamorfoza Pani Agnieszki [-10 kg]

Kuracja w Bonne Santé to nie tylko odchudzanie i zmiana nawyków żywieniowych, ale często również poprawa zdrowia i samopoczucia. Słowa Pani Agnieszki są na to doskonałym przykładem: "Pani Doktor porównując wyniki moich badań przed wizytą w Bonne Santé, jak również po zakończeniu kuracji, pochwaliła nie tylko mnie, za konsekwencję w działaniu, ale też Dietetyk Ewę - za wspaniałe i przemyślane podejście do kuracji".

Łączny wynik: -10 kg
a
Pani Agnieszko, czym jest dla Pani dobre zdrowie?
Dobre zdrowie to dobre wyniki badań laboratoryjnych, to dobre samopoczucie, to radość z życia i chęć dzielenia się nią z innymi. Dla mnie to największa wartość.
a
Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?
Kuracja w Bonne Santé zdecydowanie poprawiła nie tylko moje samopoczucie, ale także wyniki badań. Pani Doktor porównując wyniki moich badań przed wizytą w Bonne Santé, jak również po zakończeniu kuracji, pochwaliła nie tylko mnie, za konsekwencję w działaniu, ale też Dietetyk Ewę - za wspaniałe i przemyślane podejście do kuracji ☺️
a
Co najbardziej się Pani podobało w przygotowanej diecie?
Trzy najważniejsze rzeczy, które najbardziej podobały mi się w przy gotowanej diecie:
1. Jasny i przejrzysty plan działania.
2. Różnorodność posiłków - mogłam spróbować wielu smaków i przypraw. Większość przepisów wykorzystuję do dziś.
3. Proste i szybkie w przyrządzeniu dania ❤️
a
Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Jak najbardziej ☺️ na początku potrzeba jedynie odrobiny czasu i determinacji. Później wszystko wchodzi już w nawyk☺️

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Santé?

Co tydzień wchodziłam do gabinetu z przygotowaną listą pytań, które uzbierały się podczas eksperymentów w kuchni. Dietetyk Ewa na wszystkie skrupulatnie i wyczerpująco odpowiadała. Miałam jasność sytuacji. Poza tym cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem pomógł mi również psychicznie... Matki na urlopie macierzyńskim wiedzą o czym mówię ?

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina i najbliżsi wspierają mnie w moich działaniach. Razem ze mną poznawali nowe smaki. Wszystkie składniki w zaproponowanych przez Dietetyk Ewę posiłkach mnożyłam parę razy (mam dużą rodzinę ?) i zamiast na patelni, gotowałam w wielkim garze. Wszystko jedliśmy wspólnie. Ale bardzo się cieszę, to był mój cel - zmienić nawyki żywieniowe na te zdrowe nie tylko u siebie, zaszczepić je u moich dzieci, ale również u najbliższych.. i chyba udało się go osiągnąć ☺️

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?

To sprawa drugorzędna. Jak wspomniałam powyżej - moim celem była zmiana nawyków żywieniowych i świadomego odżywiania. A zbędne kilogramy... Cóż... To miłe uczucie mieścić się w ulubione ubrania z czasów studiów, które parę lat przeleżały w garderobie na półce zatytułowanej "kiedyś do tego schudnę..." ??

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante przyjaciółce?

Już to zrobiłam ❤️

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved