Metamorfoza Pana Sebastiana [-30 kg]

Wiele osób myśli, że dieta to szereg wyrzeczeń. Pan Sebastian podczas kuracji w Bonne Santé przekonał się, że to nieprawda: "Gdybym tylko wcześniej wiedział, że dieta może być tak satysfakcjonująca, to z pewnością bym się na nią zdecydował znacznie wcześniej." - podkreśla.

Łączny wynik: -30 kg
a
Panie Sebastianie, czym jest dla Pana dobre zdrowie?

Dobre zdrowie rozumiem jako optymalne działanie całego ciała pod względem fizycznym jak i mentalnym oraz brak problemów zdrowotnych.

Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Panu zdrowie i samopoczucie?

Poprawiły się moje wyniki badań, a poza tym brak zmęczenia, bólu kolan, senności, czy zadyszek.

Co najbardziej się Panu podobało w przygotowanej diecie?

Było dla mnie bardzo miłym, ale jednocześnie ogromnym zaskoczeniem odkryć, jak wyglądała dieta w rzeczywistości. Przed pierwszą wizytą u Pani Dietetyk w gabinecie, miałem zupełnie błędne wyobrażenia na temat diety. Chociaż bardzo chciałem schudnąć, to byłem przekonany, że nie będę w stanie przetrwać. Wydawało mi się, że dieta oznacza głód, jedzenie głównie warzyw i pozbycie się wszystkiego, co jest słodkie. Okazało się, że to mylne przekonanie. Spersonalizowana dieta pokazała mi, że prawie każde danie można przygotować w zdrowej wersji. Co więcej, posiłki były bardzo syte, a podczas redukcji miałem miejsce na desery w formie zdrowych ciast. Smaczne i odżywcze koktajle, które idealnie zastępują 2 śniadanie oraz bardziej zdrowszą wersję burgera. To właśnie to aspekt najbardziej mnie zachwycił - możliwość jedzenia smacznie, dużo oraz zdrowo, będąc na diecie.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Można, wystarczy regularnie jeść i pić dużo wody oraz stosować się do zaleceń Pani Dietetyk.

Jak pomógł Panu cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Uważam, że bezpośredni kontakt miał ogromne znaczenie. To był naprawdę motywujący czynnik. Podczas moich wizyt jako pacjenta otrzymywałem znaczące wsparcie, które pomagało mi rozwiać wszelkie wątpliwości. Wykonywano także dokładne pomiary i ważenie. Wszystko to składało się na spójne doświadczenie i pomagało mi dążyć małymi krokami do celu jaki określiłem wspólnie z Panią Ewą.

Co sprawiło, że kuracja i dieta w Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?

Zmiana świadomości i wiedzy na temat produktów oraz cotygodniowe ważenie, które dodawało bardzo dużą motywacje w dążeniu do schudnięcia oraz rozmowy z Panią Dietetyk które również dodawały dużo mobilizacji.

Jak na Pana sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Bardzo pozytywnie, dużo osób bardzo chwali moją przemianę.

Co zmieniły w Pana życiu utracone kilogramy?

To że musiałem zmienić całkowicie swoją szafę z ubraniami, a oprócz tego ze strony zdrowia to, że już nie męcze się tak jak wcześniej, mam więcej siły oraz energii. Dodatkowo mam lepsze samopoczucie psychicznie oraz satysfakcję, że osiągnąłem cel i trwam w nim.

Czy poleciłaby Pan kurację w Bonne Sante przyjacielowi?
Polecam ją naprawdę każdemu! Niejednokrotnie, rozmawiając na ten temat z przyjaciółmi lub rodziną, podkreślam, że gdybym tylko wcześniej wiedział, że dieta może być tak satysfakcjonująca, to z pewnością bym się na nią zdecydował znacznie wcześniej.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved