Metamorfoza Pana Jacka [-11,4 kg]

Podczas kuracji w Bonne Santé w życiu Pana Jacka nastąpiło wiele pozytywnych zmian i jak sam mówi: "Przekazana wiedza pozwoliła mi wprowadzić modyfikacje w codziennym życiu na zdrowe nawyki żywieniowe. Co za tym idzie moje samopoczucie również uległo zmianie. Widząc efekty nabrałem wiary w siebie, w zmianę." Serdecznie gratulujemy naszemu bohaterowi wspaniałych wyników 🙂

Łączny wynik: -11,4 kg
a
Panie Jacku, czym jest dla Pana dobre zdrowie?
Dobre zdrowie dla mnie to radość z małych rzeczy, radość dniem dzisiejszym i energia na jutro. Dobre zdrowie to dobre samopoczucie i zadowolenie z siebie.
a
Jak kuracja z Bonne Santé poprawiła Panu zdrowie i samopoczucie?
Kuracja zmieniła moje podejście o 180 stopni. Przekazana wiedza pozwoliła mi wprowadzić modyfikacje w codziennym życiu na zdrowe nawyki żywieniowe. Co za tym idzie moje samopoczucie również uległo zmianie. Widząc efekty nabrałem wiary w siebie, w zmianę. Śmiało mogę powiedzieć, że uśmiech pojawiał się częściej na mojej twarzy.
a
Co najbardziej się Panu podobało w przygotowanej diecie?

Nie odbieram tego jak dietę - mam złe wspomnienia - powtarzam, że to dla mnie zmiana nawyków żywieniowych. Podoba mi się różnorodność, prostota i dostępność produktów, po które mogę sięgać, aby zdrowo się odżywiać.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Czy trwały zależy tylko od nas i od tego czy będziemy trzymać się wskazówek zdrowego odżywiania i stylu życia. Moja suplementacja to zażywanie witamin w postaci kwasów omega i witaminy D, poza tym nic więc. Nie uważam abym potrzebował dodatkowo innych suplementów. Nie wierzę w szybkie diety cud i mega efekty - według mnie równie szybko wrócimy do starych nawyków.

Jak pomógł Panu cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Cotygodniowy kontakt jest konieczny! Sprawdzenie podstawowych parametrów, przede wszystkim rozmowa i omówienie postępów „pracy”. Każda wizyta dla mnie to bomba energetyczna, wychodząc z wizyty miałem jeszcze więcej energii do działania.

Co sprawiło, że kuracja i dieta w Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?

Mam złe wspomnienia z dietami - najczęściej wytrzymywałem jakiś krótki czas.Kiedy musiałem przygotowywać posiłki według listy na dany dzień, według wymyślnych przepisów i produktów, irytowałem się brakiem czasu i bieganiem po sklepach. W Bonne Sante otrzymałem w prosty i klarowny sposób informacje co i kiedy mogę jeść, konkretne przepisy z łatwymi do przyrządzenia daniami. Podczas spotkań mogłem zamieniać, konfigurować posiłki jeśli czegoś po prostu nie miałem. Nauczyłem się zdrowo jeść w każdej sytuacji niezależnie od tego czy jest to normalny tydzień pracy, weekend, czy święto.

Jak na Pana sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina jest ze mnie szalenie dumna. Jakiś czas temu, rodzice wyznali mi, że wreszcie mogą przestać się o mnie martwić. Oczywiście rodzice, jak to rodzice zawsze będą się martwić o swoje dziecko. Chodziło im tutaj o to, że obawiali się, iż nadprogramowe kilogramy mogą mieć negatywny wpływ na moje zdrowie. Dziś, pod tym względem są już spokojni. Z kolei, dla mojej siostry stałam się inspiracją, dzięki której walczy teraz o osiągnięcie swojej wymarzonej sylwetki. Kibicuję jej bardzo mocno i ze wszystkich sił staram się być wsparciem. W kwestii znajomych, również są pod wrażeniem mojej metamorfozy. Te wszystkie reakcje są bardzo miłe i dodatkowo motywujące.

Co zmieniły w Pana życiu utracone kilogramy?

Zyskałem pewność siebie, dobrze czuję się sam ze sobą.

Czy poleciłaby Pan kurację w Bonne Sante przyjacielowi?

Zdecydowanie TAK.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

  • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved