NASZE ODDZIAŁY

oddziały Dietetyk Sanok

Dietetyk Sanok

ul. Plac św. Michała 3

telefon: +48 789 291 501
sanok@bonne-sante.pl

+48 789 291 501 umów na wizytę »

Poniedziałek 12:00 - 20:00
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 10:00 - 18:00

Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 18:00

Warsztaty w Przedszkolu w Humniskach

Dietetyk Elżbieta Kolbuch przedstawiła dzieciom na czym polega zawód dietetyka, poszerzyła wiedzę na temat zdrowego odżywiania, zapoznała z produktami najzdrowszymi i najbardziej wartościowymi oraz przedstawiła te, które w odżywianiu powinny zostać wyeliminowane.

Ze smacznym, lekkim i prostym jadłospisem schudłam 12 kg z Bonne Santé!

Smaczna kuchnia, widoczne gołym okiem rezultaty i wiara w swój sukces przyniosły świetne efekty oraz zagwarantowały lepsze samopoczucie. Pani Agnieszka pomimo braku czasu i dużej ilości obowiązków, zadbała o swoje zdrowie i odkryła siebie na nowo.

 

Pełny wywiad z Panią Agnieszką -> LINK

 

Oficjalne otwarcie Bonne Santé w Sanoku!

Gabinety Dietetyczne Bonne Santé serdecznie zapraszają na oficjalne otwarcie, które odbędzie się 10 lipca (poniedziałek)Na pierwszych klientów czekają dietetyczne przekąski oraz bezpłatne konsultacje z dietetykiem.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację dietetyczną: tel. 789 291 501

Zdrowsze życie i szczupła sylwetka są w zasięgu ręki. Wystarczy sięgnąć po rozwiązania, które sprawdziły się już w przypadku tysięcy pacjentów Bonne Santé. 

Konsultacje dietetyka w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

W najbliższy czwartek (13.07) zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne oraz analizy składu ciała do Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie. Do dyspozycji Pacjentów będzie Pani Elżbieta Kolbuch – dietetyk Bonne Santé.

Voucher na DOBRE ZDROWIE - wyjątkowy prezent na każdą okazję

Znaleźć wyjątkowy prezent nie jest łatwo. Spraw bliskim radość – obdarowując Ich voucherem na DOBRE ZDROWIE. Voucher na kurację dietetyczną to nie tylko zwykły prezent, to może być początek pozytywnych zmian w stylu życia osoby obdarowanej.

Konsultacje dietetyczne podczas "Dni Beska"

W zeszłą sobotę (08.07) mogliście nas spotkać podczas “Dni Beska”, gdzie każdy chętny mógł skorzystać z analizy składu ciała oraz porady dietetyka. Wszystkich tych, którym nie udało się skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej zapraszamy do naszego gabinetu przy Placu Św. Michała 3 w Sanoku  🙂

Konsultacje dietetyczne w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

13 lipca dietetycy Bonne Sante odwiedzili Szpital Specjalistyczny w Brzozowie. Przez cały dzień pacjenci oraz personel mogli korzystać z indywidualnych porad żywieniowych.

Dziękujemy personelowi szpitala za możliwość współpracy i udostępnienie miejsca.

 

Wakacyjne zajęcia dla dzieci w MDK w Sanoku

W lipcu mieliśmy przyjemność gościć w MDK podczas zajęć dla dzieci. Pani Elżbieta Kolbuch – dietetyk Bonne Sante wygłosiła krótką prezentację, a następnie poprowadziła warsztaty żywieniowe. Jesteśmy mile zaskoczeni aktywnością i dużą wiedzą najmłodszych nt. zdrowego stylu życia.

Motoriada Sanocka

Koniec lipca spędziłyśmy na Motoriadzie Sanockiej, podczas której odbył się zlot motocykli, pokazy łucznictwa oraz ognia. Dodatkowo z chętnych uczestników mógł zarejestrować się jako dawca szpiku. My ze swojej strony zapewniliśmy profesjonalną opiekę dietetyka, który udzielał konsultacji żywieniowych.

Jaką wodę do picia wybrać? Przeczytajcie w Korso!

Kolejna fala upałów przed nami! 🙂 Cennymi wskazówkami na temat tego, jaka woda jest najlepsza do picia dzieli się w Wami Elżbieta Kolbuch – dietetyk Bonne Sante.

Konsultacje dietetyka na basenie

Upał nie odpuszcza, więc nasi dietetycy wybrali się na basen, gdzie wykonywali analizę składu ciała 🙂

XI Kiermasz Smaków Karpackich

Deszcz nam nie straszny! 😉 Mimo niesprzyjającej aury gościłyśmy podczas XI Kiermaszu Smaków Karpackich, który odbył się w połowie sierpnia. Każdy zainteresowany otrzymał od nas ciekawe przepisy na zdrowe potrawy.

Czas wrócić do szkoły! Event zdrowotny na sanockim Rynku.

Rok szkolny uważamy za otwarty! Z tej okazji na początku września zorganizowałyśmy event na sanockim Rynku, podczas którego rozdawałyśmy zdrowe II śniadanie dla dzieci oraz plany lekcji.

Nie zapominajcie o zabieraniu posiłków do szkoły! 🙂

 

Święto Chleba w Bukowsku

10 września podczas Święta Chleba nasi dietetycy zagościli w Bukowsku, gdzie dzielili się przepisami na zdrowe pieczywo. Każdy z uczniów otrzymał plan lekcji oraz jabłka na II śniadanie.

Prelekcja w SP6 w Sanoku

W dniu 7 listopada przeprowadziliśmy prelekcję dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6.
Najmłodsze dzieci poprzez zabawę uczyły się zasad zdrowego odżywiania, natomiast uczniowie starszych klas wzięli udział w prezentacji multimedialnej. Od teraz dzieci i młodzież będą świadomie i zdrowo komponować swoje posiłki.

Prelekcja w SP 8 w Sanoku

Podczas Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania nasi dietetycy przeprowadzili prelekcję w Szkole Podstawowej nr 8 oraz w Internacie przy Zespole Szkół nr 2 w Sanoku. Dzieci uczyły się poprzez zabawę podstawowych zasad zdrowego odżywiania. Natomiast uczniowie podczas prelekcji połączonej z przyrządzaniem koktajli dowiedzieli się jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie ma prawidłowa dieta.

Warsztaty w Niepublicznym Przedszkolu w Zagórzu

Wczoraj Pani Ela odwiedziła Niepubliczne Przedszkole im. im. ks Prałata Józefa Jakieły w Zagórzu aby edukować najmłodsze dzieci w temacie zdrowego odżywiania.
Dzieci chętnie brały udział w zabawach edukacyjnych zorganizowanych przez dietetyka.

Prelekcja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku

9 kwietnia Pani Elżbieta przeprowadziła wykład motywacyjny dla uczestników programu „PWSZ w dobrej formie”.
Aby zmotywować swoich podopiecznych pani dietetyk przekazała jak wytrwać w swoich postanowieniach oraz odnawiać energię do działania.

"Wczesne wykrycie to życie" Biała sobota w sanockim szpitalu

14 kwietnia odbyła się Biała Sobota z ultrasonografią plus+

Akcja skierowana była dla Pań, aby mogły skorzystać z konsultacji oraz USG. Z naszej strony zapewniliśmy profesjonalne konsultacje żywieniowe. Zainteresowanie badaniami było ogromne.

Niektóre Panie zostały skierowane do dalszej diagnostyki, co utwierdza nas w przekonaniu jak ważne są badania profilaktyczne, oraz że warto z nich skorzystać.

Prelekcja w Polskim Związku Głuchych w Sanoku

W dniu 19 kwietnia skorzystaliśmy z zaproszenia, aby przeprowadzić  prelekcję dla członków Polskiego Związku Głuchych w Sanoku.
W trakcie spotkania dietetyk – Elżbieta Kolbuch omówiła zasady zdrowego odżywiania, a także przekazała cenne informacje dotyczące codziennych zakupów produktów spożywczych.

Prelekcja dla rodziców w Placówce Oświaty w Grabownicy

9 maja w Placówce Oświaty w Grabownicy pani dietetyk przeprowadziła prelekcję dla rodziców. Wyjaśniła co powinno się znaleźć w jadłospisie dzieci i młodzieży.
Rodzice otrzymali wiele cennych wskazówek w jaki sposób mogą przyrządzać posiłki, aby zachęcić niejadka do jedzenia.
Pani dietetyk wyjaśniła także co kryje się w produktach spożywczych dedykowanych dla dzieci i czego należy unikać.

"PWSZ w dobrej formie"

– 42 kg!!  Z takim wynikiem zakończyliśmy 3 – miesięczny projekt „PWSZ w dobrej formie”, którego celem była poprawa kondycji, zmiana nawyków żywieniowych, a przy okazji zmniejszenie masy ciała.

Udział wzięło 16 osób, które osiągnęły wspólny cel, tracąc przy tym 42 kg. Cieszymy się bardzo, gdyż u większości zaszczepiliśmy zdrowe nawyki żywieniowe oraz chęć do aktywnego spędzania czasu.

Mamy nadzieję, że pracownicy PWSZ w Sanoku będą świetnym przykładem, że zdrowy styl życia nie jest taki trudny.
Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno na zmiany, które w przyszłości będą rzutowały na nasz stan zdrowia i samopoczucie.

Najważniejsze jest znaleźć w sobie motywację i chęć do zmian, a „jedyna droga do spełniania marzeń to działanie”

Dni Sanoka - Eksplozja kolorów!

Minionej soboty mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami w Centrum Medycznym NZOZ Konsylium sp z o.o. w Sanoku. Do południa było poważnie, natomiast po południu mogliście się bawić w naszym towarzystwie na sanockich Błoniach.
Było wesoło, rozrywkowo i bardzo kolorowo.
Każdy, kto wziął udział w zabawach i konkursach zorganizowanych wraz z Fitness klubem – Strefa Zdrowia otrzymał upominek.

Zakończenie Lata - Finał Radia Biwak

Za nami kolejne wyzwanie, którym było zorganizowanie toru przeszkód na Turniej Dzielnic podczas imprezy na zakończenie lata.
Świetną atmosferę wśród zawodników wprowadzał Irek Bieleninik, a pani dietetyk zapoznała uczestników z przebiegiem przygotowanej przez nas konkurencji.
Częstowałyśmy pyszną Fit Lemoniadą, a najmłodsi uczestnicy otrzymali od nas plany lekcji oraz jabłko z ciekawostką o drugim śniadaniu.

Zmieniamy nawyki żywieniowe najmłodszych

Oliwia to jedna z naszych najmłodszych pacjentek, z którą wspólnie pracowałyśmy nad zmianą nawyków żywieniowych. Podczas cotygodniowych wizyt poznawałyśmy jak duże znaczenie na organizm ma to co jemy. W ciągu 2 miesięcy Oliwia nauczyła się nie tylko komponować zdrowe posiłki, ale również poprawiła swoją kondycję, samopoczucie, z jej twarzy nie znika uśmiech  Naszej bohaterce udało się zmniejszyć masę ciała o 4 kg, czyli dokładnie tyle ile brakowało jej do osiągnięcia idealnej wagi dla dziewczynki w jej wieku.

Warsztaty dietetyczne w programie "Zielone Bieszczady"

Prowadzimy cykl warsztatów objętych programem “Zielone Bieszczady”

Już dwa razy gościliśmy w Domu Ludowym w Dobrej, gdzie pani dietetyk przedstawiła zasady zdrowego odżywiania, zwracając szczególną uwagę na to, co powinno znaleźć się w diecie seniora.
Uczestnicy dowiedzieli się również jak zrobić mądre zakupy

"Zielone Bieszczady" - Warsztaty w Orelcu i Czarnej

Zakończenie warsztatów dietetycznych objętych programem “Zielone Bieszczady.”

Spędziliśmy bardzo milo czas w Bieszczadach, prowadząc warsztaty dietetyczne w Orelcu i Czarnej. Pani dietetyk poprzez przedstawienie zasad  zdrowego odżywiania, zwróciła szczególną uwagę na to, co powinno znaleźć się w diecie. Słuchacze dowiedzieli się także na co zwracać uwagę robiąc codzienne zakupy dla siebie jak i całej rodziny.

Dietetyk Sanok
Nazywam się Elżbieta Kolbuch, pokażę Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe
i stworzyć nowe, cenne przyzwyczajenia. Każdego dnia służyć Ci będę swoją wiedzą, doświadczeniem i przyjaznym wsparciem.