NASZE ODDZIAŁY

oddziały Dietetyk Sanok

Dietetyk Sanok

ul. Plac św. Michała 3

telefon: +48 789 291 501
sanok@bonne-sante.pl

+48 789 291 501 umów na wizytę »

Poniedziałek 12:00 - 20:00
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 10:00 - 18:00

Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 18:00

Warsztaty w Przedszkolu w Humniskach

Dietetyk Elżbieta Kolbuch przedstawiła dzieciom na czym polega zawód dietetyka, poszerzyła wiedzę na temat zdrowego odżywiania, zapoznała z produktami najzdrowszymi i najbardziej wartościowymi oraz przedstawiła te, które w odżywianiu powinny zostać wyeliminowane.

Ze smacznym, lekkim i prostym jadłospisem schudłam 12 kg z Bonne Santé!

Smaczna kuchnia, widoczne gołym okiem rezultaty i wiara w swój sukces przyniosły świetne efekty oraz zagwarantowały lepsze samopoczucie. Pani Agnieszka pomimo braku czasu i dużej ilości obowiązków, zadbała o swoje zdrowie i odkryła siebie na nowo.

 

Pełny wywiad z Panią Agnieszką -> LINK

 

Oficjalne otwarcie Bonne Santé w Sanoku!

Gabinety Dietetyczne Bonne Santé serdecznie zapraszają na oficjalne otwarcie, które odbędzie się 10 lipca (poniedziałek)Na pierwszych klientów czekają dietetyczne przekąski oraz bezpłatne konsultacje z dietetykiem.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację dietetyczną: tel. 789 291 501

Zdrowsze życie i szczupła sylwetka są w zasięgu ręki. Wystarczy sięgnąć po rozwiązania, które sprawdziły się już w przypadku tysięcy pacjentów Bonne Santé. 

Konsultacje dietetyka w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

W najbliższy czwartek (13.07) zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne oraz analizy składu ciała do Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie. Do dyspozycji Pacjentów będzie Pani Elżbieta Kolbuch – dietetyk Bonne Santé.

Voucher na DOBRE ZDROWIE - wyjątkowy prezent na każdą okazję

Znaleźć wyjątkowy prezent nie jest łatwo. Spraw bliskim radość – obdarowując Ich voucherem na DOBRE ZDROWIE. Voucher na kurację dietetyczną to nie tylko zwykły prezent, to może być początek pozytywnych zmian w stylu życia osoby obdarowanej.

Konsultacje dietetyczne podczas "Dni Beska"

W zeszłą sobotę (08.07) mogliście nas spotkać podczas “Dni Beska”, gdzie każdy chętny mógł skorzystać z analizy składu ciała oraz porady dietetyka. Wszystkich tych, którym nie udało się skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej zapraszamy do naszego gabinetu przy Placu Św. Michała 3 w Sanoku  🙂

Konsultacje dietetyczne w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

13 lipca dietetycy Bonne Sante odwiedzili Szpital Specjalistyczny w Brzozowie. Przez cały dzień pacjenci oraz personel mogli korzystać z indywidualnych porad żywieniowych.

Dziękujemy personelowi szpitala za możliwość współpracy i udostępnienie miejsca.

 

Wakacyjne zajęcia dla dzieci w MDK w Sanoku

W lipcu mieliśmy przyjemność gościć w MDK podczas zajęć dla dzieci. Pani Elżbieta Kolbuch – dietetyk Bonne Sante wygłosiła krótką prezentację, a następnie poprowadziła warsztaty żywieniowe. Jesteśmy mile zaskoczeni aktywnością i dużą wiedzą najmłodszych nt. zdrowego stylu życia.

Motoriada Sanocka

Koniec lipca spędziłyśmy na Motoriadzie Sanockiej, podczas której odbył się zlot motocykli, pokazy łucznictwa oraz ognia. Dodatkowo z chętnych uczestników mógł zarejestrować się jako dawca szpiku. My ze swojej strony zapewniliśmy profesjonalną opiekę dietetyka, który udzielał konsultacji żywieniowych.

Jaką wodę do picia wybrać? Przeczytajcie w Korso!

Kolejna fala upałów przed nami! 🙂 Cennymi wskazówkami na temat tego, jaka woda jest najlepsza do picia dzieli się w Wami Elżbieta Kolbuch – dietetyk Bonne Sante.

Konsultacje dietetyka na basenie

Upał nie odpuszcza, więc nasi dietetycy wybrali się na basen, gdzie wykonywali analizę składu ciała 🙂

XI Kiermasz Smaków Karpackich

Deszcz nam nie straszny! 😉 Mimo niesprzyjającej aury gościłyśmy podczas XI Kiermaszu Smaków Karpackich, który odbył się w połowie sierpnia. Każdy zainteresowany otrzymał od nas ciekawe przepisy na zdrowe potrawy.

Czas wrócić do szkoły! Event zdrowotny na sanockim Rynku.

Rok szkolny uważamy za otwarty! Z tej okazji na początku września zorganizowałyśmy event na sanockim Rynku, podczas którego rozdawałyśmy zdrowe II śniadanie dla dzieci oraz plany lekcji.

Nie zapominajcie o zabieraniu posiłków do szkoły! 🙂

 

Święto Chleba w Bukowsku

10 września podczas Święta Chleba nasi dietetycy zagościli w Bukowsku, gdzie dzielili się przepisami na zdrowe pieczywo. Każdy z uczniów otrzymał plan lekcji oraz jabłka na II śniadanie.

Prelekcja w SP6 w Sanoku

W dniu 7 listopada przeprowadziliśmy prelekcję dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6.
Najmłodsze dzieci poprzez zabawę uczyły się zasad zdrowego odżywiania, natomiast uczniowie starszych klas wzięli udział w prezentacji multimedialnej. Od teraz dzieci i młodzież będą świadomie i zdrowo komponować swoje posiłki.

Prelekcja w SP 8 w Sanoku

Podczas Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania nasi dietetycy przeprowadzili prelekcję w Szkole Podstawowej nr 8 oraz w Internacie przy Zespole Szkół nr 2 w Sanoku. Dzieci uczyły się poprzez zabawę podstawowych zasad zdrowego odżywiania. Natomiast uczniowie podczas prelekcji połączonej z przyrządzaniem koktajli dowiedzieli się jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie ma prawidłowa dieta.

Warsztaty w Niepublicznym Przedszkolu w Zagórzu

Wczoraj Pani Ela odwiedziła Niepubliczne Przedszkole im. im. ks Prałata Józefa Jakieły w Zagórzu aby edukować najmłodsze dzieci w temacie zdrowego odżywiania.
Dzieci chętnie brały udział w zabawach edukacyjnych zorganizowanych przez dietetyka.

Prelekcja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku

9 kwietnia Pani Elżbieta przeprowadziła wykład motywacyjny dla uczestników programu „PWSZ w dobrej formie”.
Aby zmotywować swoich podopiecznych pani dietetyk przekazała jak wytrwać w swoich postanowieniach oraz odnawiać energię do działania.

"Wczesne wykrycie to życie" Biała sobota w sanockim szpitalu

14 kwietnia odbyła się Biała Sobota z ultrasonografią plus+

Akcja skierowana była dla Pań, aby mogły skorzystać z konsultacji oraz USG. Z naszej strony zapewniliśmy profesjonalne konsultacje żywieniowe. Zainteresowanie badaniami było ogromne.

Niektóre Panie zostały skierowane do dalszej diagnostyki, co utwierdza nas w przekonaniu jak ważne są badania profilaktyczne, oraz że warto z nich skorzystać.

Prelekcja w Polskim Związku Głuchych w Sanoku

W dniu 19 kwietnia skorzystaliśmy z zaproszenia, aby przeprowadzić  prelekcję dla członków Polskiego Związku Głuchych w Sanoku.
W trakcie spotkania dietetyk – Elżbieta Kolbuch omówiła zasady zdrowego odżywiania, a także przekazała cenne informacje dotyczące codziennych zakupów produktów spożywczych.

Prelekcja dla rodziców w Placówce Oświaty w Grabownicy

9 maja w Placówce Oświaty w Grabownicy pani dietetyk przeprowadziła prelekcję dla rodziców. Wyjaśniła co powinno się znaleźć w jadłospisie dzieci i młodzieży.
Rodzice otrzymali wiele cennych wskazówek w jaki sposób mogą przyrządzać posiłki, aby zachęcić niejadka do jedzenia.
Pani dietetyk wyjaśniła także co kryje się w produktach spożywczych dedykowanych dla dzieci i czego należy unikać.

"PWSZ w dobrej formie"

– 42 kg!!  Z takim wynikiem zakończyliśmy 3 – miesięczny projekt „PWSZ w dobrej formie”, którego celem była poprawa kondycji, zmiana nawyków żywieniowych, a przy okazji zmniejszenie masy ciała.

Udział wzięło 16 osób, które osiągnęły wspólny cel, tracąc przy tym 42 kg. Cieszymy się bardzo, gdyż u większości zaszczepiliśmy zdrowe nawyki żywieniowe oraz chęć do aktywnego spędzania czasu.

Mamy nadzieję, że pracownicy PWSZ w Sanoku będą świetnym przykładem, że zdrowy styl życia nie jest taki trudny.
Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno na zmiany, które w przyszłości będą rzutowały na nasz stan zdrowia i samopoczucie.

Najważniejsze jest znaleźć w sobie motywację i chęć do zmian, a „jedyna droga do spełniania marzeń to działanie”

Dni Sanoka - Eksplozja kolorów!

Minionej soboty mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami w Centrum Medycznym NZOZ Konsylium sp z o.o. w Sanoku. Do południa było poważnie, natomiast po południu mogliście się bawić w naszym towarzystwie na sanockich Błoniach.
Było wesoło, rozrywkowo i bardzo kolorowo.
Każdy, kto wziął udział w zabawach i konkursach zorganizowanych wraz z Fitness klubem – Strefa Zdrowia otrzymał upominek.

Zakończenie Lata - Finał Radia Biwak

Za nami kolejne wyzwanie, którym było zorganizowanie toru przeszkód na Turniej Dzielnic podczas imprezy na zakończenie lata.
Świetną atmosferę wśród zawodników wprowadzał Irek Bieleninik, a pani dietetyk zapoznała uczestników z przebiegiem przygotowanej przez nas konkurencji.
Częstowałyśmy pyszną Fit Lemoniadą, a najmłodsi uczestnicy otrzymali od nas plany lekcji oraz jabłko z ciekawostką o drugim śniadaniu.

Zmieniamy nawyki żywieniowe najmłodszych

Oliwia to jedna z naszych najmłodszych pacjentek, z którą wspólnie pracowałyśmy nad zmianą nawyków żywieniowych. Podczas cotygodniowych wizyt poznawałyśmy jak duże znaczenie na organizm ma to co jemy. W ciągu 2 miesięcy Oliwia nauczyła się nie tylko komponować zdrowe posiłki, ale również poprawiła swoją kondycję, samopoczucie, z jej twarzy nie znika uśmiech  Naszej bohaterce udało się zmniejszyć masę ciała o 4 kg, czyli dokładnie tyle ile brakowało jej do osiągnięcia idealnej wagi dla dziewczynki w jej wieku.

Warsztaty dietetyczne w programie "Zielone Bieszczady"

Prowadzimy cykl warsztatów objętych programem “Zielone Bieszczady”

Już dwa razy gościliśmy w Domu Ludowym w Dobrej, gdzie pani dietetyk przedstawiła zasady zdrowego odżywiania, zwracając szczególną uwagę na to, co powinno znaleźć się w diecie seniora.
Uczestnicy dowiedzieli się również jak zrobić mądre zakupy

"Zielone Bieszczady" - Warsztaty w Orelcu i Czarnej

Zakończenie warsztatów dietetycznych objętych programem “Zielone Bieszczady.”

Spędziliśmy bardzo milo czas w Bieszczadach, prowadząc warsztaty dietetyczne w Orelcu i Czarnej. Pani dietetyk poprzez przedstawienie zasad  zdrowego odżywiania, zwróciła szczególną uwagę na to, co powinno znaleźć się w diecie. Słuchacze dowiedzieli się także na co zwracać uwagę robiąc codzienne zakupy dla siebie jak i całej rodziny.

Warsztaty dla najmłodszych - Przedszkole Wesoły Ludek w Lesku

W zeszłym tygodniu odwiedziliśmy Przedszkole Wesoły Ludek w Lesku, gdzie Pani Ela poprzez zabawę przekazała dzieciom co należy jeść  i jakie witaminy oraz minerały są potrzebne, aby być silnym i zdrowym.
Przedszkolaki dowiedziały się czym zajmuje się dietetyk, a także jaki sprzęt znajduje się w gabinecie dietetycznym.

Dzień Otwarty z okazji Święta Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy 7 marca niecodzienne atrakcje. Każda pani, która odwiedziła nas w tym dniu mogła skorzystać z  bezpłatnej porady dietetycznej, spróbować dietetycznych przekąsek, a także skorzystać z analizy skóry.

I Halowy Turniej Mamusiek

W sobotę 16 marca odbył się I Halowy Turniej Mamusiek w piłce nożnej. Mocna rywalizacja podczas meczu, ale również zbiórka na operację chłopca.

Na zakończenie Turnieju odbyła się krótka prelekcja, którą przeprowadziła Pani Elżbieta.

Dietetyk Sanok
Nazywam się Elżbieta Kolbuch, pokażę Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe
i stworzyć nowe, cenne przyzwyczajenia. Każdego dnia służyć Ci będę swoją wiedzą, doświadczeniem i przyjaznym wsparciem.