NASZE ODDZIAŁY

oddziały podkarpackie Mielec Dietetyk Mielec

Dietetyk Mielec

Wolności 23d

mobile: 516 737 001
mielec@bonne-sante.pl

+48 516 737 001 umów na wizytę »

Poniedziałek 08:00 - 16:00 online
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 09:00 - 17:00

Czwartek 12:00 - 20:00
Piątek 10:00 - 18:00

Dietetyk Mielec

Każdy wypracowany efekt będzie Twoim osobistym osiągnięciem. Pomogę Ci go osiągnąć dzieląc się swoją wiedzą na temat zasad zdrowego żywienia. Wesprę Cię w Twoich staraniach, zmotywuję oraz pomogę pokonać każdą napotkaną niedogodność. Zaufaj mi, razem nam się uda! Ilona Chmura.

CENNIK:

Wstępna konsultacja dietetyczna: 0 zł

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana(y) na rozpoczęcie kuracji dietetycznej, umów się na wstępną konsultację. Dietetyk wykona analizę składu ciała, przeprowadzi wstępny wywiad żywieniowy i doradzi najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli jednak uznasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie, nic nie zapłacisz za wizytę!

KURACJA DIETETYCZNA – OPŁATA MIESIĘCZNA: 340 ZŁ

Rozpocznij kurację dietetyczną w Bonne Santé. Pakiet zawiera cotygodniowe spotkania z dietetykiem, indywidualny plan żywieniowy, przepisy, materiały psychodietetyczne oraz wsparcie i opiekę dietetyka. W Bonne Santé stawiamy na świadomą zmianę nawyków żywieniowych i trwałe efekty. Posiłki są proste i smaczne, dzięki temu podopieczni mają czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co ich dzień.

PROWADZIMY KURACJE:

odchudzające, w jednostkach chorobowych, dla przyszłych i aktualnych Mam, eliminacyjne w alergiach i nietolerancjach pokarmowych, upiększające, edukacyjno-motywacyjne i wiele innych.

Urodziny Studia Figura z dietetykiem Bonne Sante 2022-01-21, 00:00

Koniec tygodnia przebiegł z bardzo przyjemnym akcentem. Spędziliśmy go na imprezie z okazji urodzin Studia Figura! Każda z Pań uczestniczących w evencie mogła porozmawiać z naszym dyplomowanym dietetykiem klinicznym – Iloną Chmurą. Przewidzieliśmy również możliwość wykonania profesjonalnej analizy składu ciała i szczegółowe omówienie wyników przez naszego specjalistę.
Mamy nadzieję, że uczestniczkom urodzinowej imprezy, które zdołały skorzystać z naszych porad, będzie znacznie łatwiej podjąć walkę o lepsze zdrowie oraz wymarzoną sylwetkę!

Dietetycy Bonne Sante na Urodzinach Galerii Navigator 2021-11-27, 00:00

W ostatnią sobotę grudnia zabraliśmy nasz analizator i wybraliśmy się do galerii Navigator. Z okazji zbliżających się urodzin tej placówki, postanowiliśmy zaoferować bezpłatną analizę składu ciała oraz konsultacje dietetyczne odwiedzającym galerię. Goście Navigatora mieli również okazję zbadań stan skóry z pomocą kosmetologa z drogerii Cosmedica, dysponującego profesjonalnym sprzętem wykonującym tego typu analizy.

Warto pamiętać o regularnych badaniach – nie tylko tych wykonywanych w laboratorium, ale również mniej popularnych, a zarazem tak samo ważnych. Analiza składu ciała pomaga określić prawidłowość masy ciała danej osoby, ale również proporcji poszczególnych tkanek. Te parametry mają ogromny wpływ na stan zdrowia.

Powitanie Lata w Brzyściu 2021-07-11, 00:00

W niedzielę 11 lipca, mieliśmy okazję po raz kolejny powitać lato, tym razem w Brzyściu. Osoby biorące udział w wydarzeniu, miały okazję porozmawiać z dietetykiem klinicznym, zadawać nurtujące je pytania oraz zabrać ze sobą przepisy na smaczne i zdrowe posiłki. Dla części osób przewidzieliśmy również vouchery na bezpłatną wizytę w gabinecie, a zwycięzcy konkursów, otrzymywali od nas zestawy zdrowej żywności.
Lubimy swoją pracę, dlatego dzielenie się po raz kolejny naszą wiedzą i doświadczeniem, sprawiło nam bardzo dużo radości.

Dzień Walki z Rakiem w Galerii Navigator 2021-06-16, 00:00

Wizja stale wzrastającej liczby osób cierpiących na nowotwory spędza nam sen z powiek. Zamiast liczyć na łut szczęścia, który pozwoliłby nam uniknąć choroby, warto zacząć działać od zaraz. Jak głosi stare powiedzenie – lepiej zapobiegać niż leczyć. Zgadzamy się z nim w stu procentach, dlatego postanowiliśmy wskazać mielczanom najlepszą drogę do zdrowia, a mianowicie – zdrowe odżywianie.

Osoby odwiedzające Galerię Navigator, miały okazję sprawdzić swoją masę i skład ciała, porozmawiać z nami i dowiedzieć się jak walczyć o swoje zdrowie!

Jak się zdrowo odżywiać i nie zachorować na cukrzycę? - prelekcja w mieleckim MOPS-ie 2021-05-11, 00:00

Mieliśmy przyjemność spotkać się 11 maja z podopiecznymi mieleckiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Przedstawiliśmy zasady zdrowego odżywiania, a także praktyczne wskazówki jak dobierać produkty, by ich działanie było jak najbardziej korzystne dla zdrowia! Poruszyliśmy również bardzo ważny temat, a mianowicie temat cukrzycy. Przekazaliśmy naszym słuchaczom wiedzę jak zapobiegać tej chorobie za pomocą diety.

Mamy nadzieję, że osoby, które miały okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, wyniosły z niego sporą porcję wiedzy, która ułatwi im dbanie o swoje zdrowie!

Odwiedziny w przedszkolu "Słoneczko" w Mielcu 2021-01-20, 00:00

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia i rytuały. Im jesteśmy starsi, tym głębiej zakorzeniają się w naszej codzienności, dlatego niesamowicie ważne jest, aby uczyć dobrych nawyków już od najmłodszych lat. To właśnie staramy się robić podczas naszych pogadanek w przedszkolach i szkołach.
Upłynął już prawie rok od naszego spotkania z dzieciakami z Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Słoneczko” w Mielcu. Placówka ta działa już od 6 lat i jest prowadzona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Autystycznych i Niepełnosprawnych SunRise. Uczęszczają tam dzieci z autyzmem oraz innymi niepełnosprawnościami, potrzebujące specjalnego kształcenia. Opiekę, wsparcie i edukację zapewnia im szereg zatrudnionych tam specjalistów, którzy opracowują i wdrażają indywidualne plany edukacyjno-terapeutyczne, dostosowane do potrzeb każdego ucznia. Bardzo ciepło wspominamy to miejsce wypełnione ludźmi o wielkich sercach.
Przedszkole mogliśmy odwiedzić m.in. dzięki Pani Ani Franuszkiewicz – przesympatycznej wychowawczyni klasy biorącej udział w spotkaniu z dietetykiem. Zorganizowała swoim podopiecznym czas na to wydarzenie. Na potrzeby spotkania, przygotowaliśmy wiele gier i zabaw, które – jak się okazało – bardzo przypadły do gustu podopiecznym placówki. Tematem przewodnim było oczywiście zdrowe odżywianie. Poprzez zabawę, przekazaliśmy przedszkolakom sporą porcję wiedzy. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy ich do dokonywania właściwych wyborów żywieniowych oraz pomogliśmy zrozumieć, dlaczego dorosłym zależy, aby jadły określone produkty, a innych unikały. Dzieci chętnie brały udział w atrakcjach, które im zorganizowaliśmy. Sprawiało im to wiele frajdy i radości. Duże zainteresowanie tymi rozrywkami spowodowało, że trwały całą godzinę lekcyjną. Po wszystkim, rodzice naszych małych słuchaczy otrzymali vouchery na bezpłatne konsultacje w naszym gabinecie.
Wierzymy, że tego typu akcje pomogą nam zarażać coraz większą ilość osób pasją do zdrowego stylu życia i wpajać podstawową wiedzę na ten temat, jaką każdy ma prawo posiadać, aby móc świadomie troszczyć się o swoje zdrowie.

Najlepsi 2020 2021-01-04, 00:00

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
https://www.oferteo.pl/firmy#Najlepsi

Świąteczna zbiórka dla schroniska Czekadełko 2020-11-24, 00:00

Organizujemy świąteczną zbiórkę charytatywną dla Schroniska dla zwierząt ,,Czekadełko” w Wadowicach Dolnych k/Mielca. Każdy z Was może dołączyć do wydarzenia, aby pomóc zwierzętom, które czekają na adopcję! 🙂

Wiadomości od Pacjentów 2020-10-29, 00:00

Niesamowicie miło jest nam czytać takie wiadomości od Was!
Takie Pacjentki są wzorem dla innych i dumą dla nas!
Jeżeli Ty też myślisz, że „dieta” oznacza głodówkę, sałatki, jedzenie pozbawione smaku i przyjemności to pozwól zmienić swoje podejście, zapisując się na bezpłatną konsultację dietetyczną!

DEZYNFEKCJA GABINETU 2020-10-24, 00:00

Niestety od 24.10. cała Polska znajduje się w czerwonej strefie.
Jak dbamy o bezpieczeństwo w gabinecie?
– zwiększamy częstotliwość sprzątania i dezynfekowania lokalu gabinetu, zwłaszcza miejsc szczególnie często dotykanych,
gabinet czyszczony jest bardziej agresywnymi środkami chemicznymi,
w gabinecie dostępne są dozowniki z płynem bakterio, grzybo i wirusobójczym,
przestrzegamy noszenia maseczek/przyłbic ochronnych.

PUNKT ZBIÓRKI 2020-09-30, 00:00

Informujemy, że nasz Gabinet (ul. Rynek 1) stał się Punktem Odbioru, gdzie możecie oddawać zebrane nakrętki, które zostaną przekazane na rzecz walki z chorobą małej Majeczki!
Poniżej link do zbiórki oraz informacje na temat choroby Mai Watracz. Zachęcamy do wsparcia!

Akcja Charytatywna "Biegadeło w Czekadełku" 2020-09-03, 00:00

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołączyć do akcji charytatywnej Biegadełko w Czekadełku organizowanej przez Schronisko dla zwierząt „Czekadełko” w Wadowicach Dolnych. Głównym celem było zbieranie środków na kastracje zwierząt bezdomnych oraz właścicielskich. 🙂

-7 kg w 3 tygodnie! 2020-08-28, 00:00

Jeśli nadal nie wierzysz, że uda Ci się osiągnąć sukces, to spójrz proszę na Osobę, która miewała wahania przed wszczęciem nowej diety i nie wierzyła, że bez wspomagaczy (suplementów) uda Jej się „zgubić” choćby 2 kg w miesiąc
Proszę zerknąć na fenomenalny spadek tkanki tłuszczowej: -7kg!
Należą się OGROMNE brawa. 🙂

ROZDAJEMY CIASTECZKA! 2020-08-27, 00:00

Pogoda nie sprzyjała, więc aby osłodzić Wam dzień rozdawaliśmy ciasteczka! Mogliście spotkać Nas na Mieleckim rynku oraz wziąć udział w konkursie. 🙂

10 kg w 2 miesiące! 2020-08-12, 00:00

Z dumą przedstawiamy wyniki Jednej z Pań, mamy czwórki dzieci, która walczy o wymarzony cel – zgubienia 15 kg. Proszę spojrzeć na wykres ?
W ciągu ZALEDWIE 2 miesięcy udało się zredukować tkankę tłuszczową o prawie 10 kg!
Ogromne brawa dla Naszej Pacjentki! 🙂

Badanie Wzroku - Rzochów 2020-07-17, 00:00

Dnia 14.07. w Rzochowie odbyło się Kompleksowe Badanie Wzroku. Dzięki zgodzie Radnego, my również mogliśmy w nim uczestniczyć. Podczas wydarzenia można było się zapisać na bezpłatną wizytę oraz zaczerpnąć informacji na temat zdrowego stylu życia. 🙂

Dzień Otwarty w Gabinecie Bonne Sante 2020-07-17, 00:00

Dzień Otwarty w Gabinecie Bonne Sante!
17 lipca zorganizowaliśmy dla Was Dzień Otwarty, w trakcie którego zorganizowany był konkurs, konsultacja z dietetykiem oraz drobny poczęstunek, a także mogliście dostać odpowiedź na każde nurtujące Was pytania 🙂

Jak co roku zagrałyśmy z WOŚP w Mielcu! 2019-01-13, 15:00

W zeszłą niedzielę zagrałyśmy razem w WOŚP podczas finału w SCK w Mielcu! Mogliście wylicytować bony podarunkowe na kuracje w naszym gabinecie 🙂

Pani Kasia schudła 17 kg w 5 miesięcy 2019-01-12, 00:00

Pani Kasia w ciągu 5 miesięcy schudła 17 kg i poprawiła swoje zdrowie oraz samopoczucie. Podczas kuracji dietetycznej zmieniła nawyki żywieniowe, dzięki czemu efekt będzie długotrwały. Gratulujemy sukcesu!!! 🙂

Nie czekaj ani chwili dłużej i zadbaj o swoje zdrowe, atrakcyjną sylwetkę i dobre samopoczucie już dziś!

Mikołaj odwiedził naszego dietetyka! ;) 2019-01-07, 00:00

Wygląda na to, że Pani Dietetyk Ilona była grzeczna w tym roku, bo Mikołaj zajrzał również do jej gabinetu ????  Serdecznie dziękuje Pacjentom za prezenty i podkreśla: „Dla mnie najlepszym prezentem jest Wasze zadowolenie oraz świetne samopoczucie”  🙂

Lekcja matematyki z dietetykiem w Dulczy Wielkiej 2018-12-21, 00:00

W zeszły piątek mieliśmy przyjemność poprowadzić lekcję matematyki w Szkole Podstawowej w Dulczy dla klas 6-8. Nasz dietetyk objaśniał jak przeliczyć zawartość cukru w produktach spożywczych i wspólnie sprawdziliśmy etykiety najpopularniejszych słodyczy.

Pierwsze urodziny Calypso Fitness Mielec Navigator 2018-11-16, 00:00

16 listopada nasz zaprzyjaźniony Klub Calypso Fitness Mielec Navigator obchodził swoje pierwsze urodziny. Nie mogło nas tam zabraknąć! 🙂

Wspólnie z Calypso świętujemy II urodziny! 2018-11-15, 00:00

Wczoraj wspólnie z Calypso świętowaliśmy II urodziny klubu 🙂 Były konkursy, pyszny tort , zajęcia fitness i zawody, nie zabrakło również konsultacji naszego dietetyka. Raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego! 

Dzień Zdrowia z Bonne Sante w Galerii Navigator! 2018-10-20, 00:00

29 października odbył się Dzień Zdrowia, podczas którego każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów oraz wykonać podstawowe badania.

  • konsultacje dietetyczne i analiza skład ciała
  • badanie wzroku
  • badanie słuchu
  • konsultacje trenerów personalnych
  • badanie glukozy i pomiar ciśnienia
  • degustacja zdrowej żywności

Dziękujemy za tak liczną obecność! 🙂

Prelekcje w Szkole Podstawowej nr 6 w ramach akcji "Oddaj krew i uratuj komuś życie" 2018-10-18, 00:00

We wrześniu mieliśmy przyjemność wziąć udział w akcji „Oddaj krew i uratuj komuś życie” organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 6 w Mielcu. My jako eksperci ds. żywienia poprowadziliśmy prelekcje dla najmłodszych.

Targi Eco w Galerii Navigator 2018-09-05, 00:00

Październikowy weekend spędziliśmy na jarmarku ekologicznym w Galerii Navigator, w czasie którego można było nabyć żywność ekologiczną oraz produkty na bazie naturalnych materiałów i składników. A my doradzaliśmy w kwestii zdrowego i ekologicznego żywienia, dzieląc się przepisami na dietetyczne posiłki 🙂

Piknik Rodzinny "Grunt to Rodzinka" 2018-08-18, 00:00

Jak spędziliście miniony weekend? My wzięliśmy udział w pikniku rodzinnym „Grunt to rodzinka”, podczas którego uczyłyśmy dzieci jak powinna wyglądać piramida zdrowego żywienia, a rodzicom doradzałyśmy w kwestii prawidłowego odżywiania się.

Dni Radomyśla Wielkiego 2018-07-21, 00:00

22 lipca wzięliśmy udział w Dniach Radomyśla Wielkiego, podczas którego chłodziliśmy Mieszkańców zimną lemoniadą 😉

Powitanie Lata w Mielcu 2018-06-22, 00:00

Nie mogło nas zabraknąć na Powitaniu Lata, którego głównym gościem był zespół LemON! A my częstowaliśmy dietetyczną LemONiadą 

Piknik Rodzinny na Osiedlu Dziubków 2018-06-15, 00:00

Ostatnią sobotę spędziliśmy na pikniku rodzinnym dla mieszkańców osiedla Dziubków. Uczestnicy mogli skorzystać z porad naszego dietetyka oraz wykonać analizę składu ciała. Dziękujemy za zaproszenie!

Kino na Szpilkach w Cinema 3D W Mielcu 2018-06-08, 00:00

W zeszłym tygodniu miałyśmy przyjemność wziąć udział w wyjątkowym, kobiecym wydarzeniu: Kino Na Szpilkach. Były konkursy, dietetyczny poncz i wiele innych atrakcj

NOWOŚĆ! Kuracja antycellulitowa Bonne Santé! 2018-06-01, 00:00

Zbliża się lato, a Ty nadal borykasz się z problemem tzw. „pomarańczowej skórki”? Zastosuj Kurację Antycellulitową – NOWOŚĆ Bonne Santé!

Jak odżywiać się na wiosnę? Wywiad w Radio Leliwa 2018-04-12, 00:00

21 marca słuchacze Radia Leliwa mieli okazję posłuchać wywiadu z dietetykiem Bonne Santé – mgr Justyną Smykla. Pani Justyna rozwiewała wątpliwości na temat tego czy istnieje dieta idealna na wiosnę. Dodatkowo rekomendowała produkty, które skutecznie pomogą wybudzić organizm z zimowego snu.

Dzień Zdrowia w Galerii Navigator 2018-04-07, 00:00

7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji został zorganizowany Dzień Zdrowia w Galerii Navigator, podczas którego można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów, wykonać podstawowe badania oraz zostać Honorowym Dawcą Krwi.

Zdrowe zakupy z dietetykiem w E.Leclerc w Mielcu 2018-02-20, 00:00

16 i 17 lutego oraz 23-24 marca miałyśmy przyjemność pomagać Klientom sklepu E.Leclerc w zakupach spożywczych. Uczyłyśmy jak czytać etykiety oraz rozdawałyśmy przepisy na zdrowe dania  🙂

Prelekcja dla uczniów Szkoły Podstawowej w Trzcianie 2018-01-05, 00:00

20 lutego poprowadziliśmy prelekcje w Szkole Podstawowej w Trzcianie Najmłodsze klasy wzięły udział w zabawach edukacyjnych prowadzonych przez naszego dietetyka, natomiast starsze dzieci wysłuchały prezentacji multimedialnej.

Prelekcja żywieniowa w Szkole Podstawowej w Czerminie 2017-12-11, 00:00

11 grudnia z wielką przyjemnością odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Czerminie, gdzie przeprowadziliśmy prelekcję dla ponad 300 uczniów z klas od 1 do 7 🙂 Maluchy poznawały zasady zdrowego żywienia poprzez zabawy, a starsze klasy poprzez prelekcję i rozmowę z dietetykiem. Dziękujemy za zaproszenie!

Konsultacje żywieniowe dla Pacjentów z jednostkami chorobowymi 2017-11-18, 00:00

18 listopada w Mielcu odbyło się szkolenie dla pacjentów z chorobami serca, układu krążenia, nerek i cukrzycy typu II. Nasi dietetycy doradzali jak powinien wyglądać prawidłowy jadłospis w każdym schorzeniu. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób.

Tym razem odwiedziłyśmy Bibliotekę w Dulczy Wielkiej! 2017-10-21, 00:00

Po udanej prelekcji w Bibliotece SCK w Radomyślu Wielkim, otrzymałyśmy zaproszenie do jej filii – do Biblioteki w Dulczy Wielkiej. Dietetyk Justyna Smykla wybrała się tam 16 maja z wykładem na temat zasad zdrowego żywienia. Dziękujemy Mieszkańcom Dulczy Wielkiej za tak liczną obecność.

Konsultacje dietetyczne w Przychodni Kardiologicznej "Kulig" 2017-10-20, 00:00

9 października w przychodni kardiologicznej „Kulig” w Mielcu udzielałyśmy porad dietetycznych pacjentom, którzy chcieli doradzić się w kwestii żywienia w chorobach serca. Poza leczeniem farmakologicznym, bardzo istotna jest także odpowiednia dieta.

Dzień Zdrowia w Galerii Navigator! [ZDJĘCIA, VIDEO] 2017-10-20, 00:00

Kochani! Zobaczcie zdjęcia i film z wczorajszego Dnia Zdrowia!  A film z wydarzenia znajdziecie tutaj –> LINK

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie! 🙂

Zajęcia z dietetykiem w Przedszkolu nr 3 w Mielcu 2017-10-20, 00:00

Kilka dni temu odwiedziłyśmy Maluchy z Przedszkola nr 3 w Mielcu. Dzieci bardzo chętnie angażowały się we wszystkie zabawy, za co w nagrodę otrzymały naklejki, a my w ramach podziękowania piękne laurki  Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas!

6 strategii, które pomogą zwalczyć złe nawyki żywieniowe 2017-10-13, 00:00

Szukacie wartościowych artykułów i żywieniowych inspiracji? Zapraszamy na naszego bloga! 🙂 Dzisiaj dietetyk Kinga Oszkandy opowiada o strategiach, które pomogą zwalczyć złe nawyki żywieniowe –> LINK.

"Zdrowe rozmowy" z Radiem Leliwa i Gabinetem Dietetycznym Bonne Sante 2017-10-06, 00:00

Zaczynamy cykl audycji o tematyce zdrowotnej w Radio Leliwa! Na początku każdego miesiąca będziecie mieli możliwość posłuchać naszego dietetyka, który poruszy ciekawe tematy związane z żywieniem. Zapraszamy! 

Konsultacje dietetyczne podczas Kina Na Szpilkach w Cinema 3D 2017-09-14, 00:00

W listopadzie gościliśmy w Cinema 3D w Mielcu podczas kolejnej edycji Kina na Szpilkach  Główną atrakcją była przedpremiera filmu „Listy do M. 3”. Dodatkowo każda z Pań miała możliwość wziąć udział w wielu konkursach, w których do wygrania była m.in kuracja dietetyczna w gabinecie Bonne Sante 

Pan Piotr schudł 30 kg z Bonne Sante! 2017-09-09, 00:00

Dieta może być zarówno przyjemna, jak i bardzo skuteczna. Żywym dowodem na skuteczność takich kuracji jest Pan Piotr, któremu udało się z naszą pomocą stracić zbędne kilogramy i zyskać atrakcyjną męską sylwetkę.

Przeczytaj wywiad z Panem Piotrem –> LINK

Warsztaty żywieniowe dla seniorów z klubu "Wrzos" 2017-08-18, 00:00

Nasi dietetycy mieli przyjemność poprowadzić warsztaty dla seniorów w klubie seniora „Wrzos”. Słuchacze bardzo chętnie brali udział w quizach, rebusach i zabawach związanych ze zdrowym odżywianiem.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie 

Dietetycy Bonne Sante na szkoleniach w Katowicach! 2017-08-18, 00:00

Poza pracą w gabinecie oraz angażowaniem się w akcje społeczne, bierzemy często udział w szkoleniach i konferencjach, aby poszerzać wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi trendami żywieniowymi. W zeszły weekend nasi dietetycy mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu „Dietoterapia w praktyce” w Mauricz Training Center oraz na I Śląskiej Konferencji Dietetyki Klinicznej. Dziękujemy za ogromną dawkę wiedzy!

Fit Weekend z Bonne Sante w Kulkoland Mielec! 2017-08-10, 00:00

Ach, co to był za weekend!   Samo zdrowie! Kulkoland Mielec oraz Gabinet Dietetyczny Bonne Sante zorganizował Fit Weekend, podczas którego dzieci mogły wziąć udział w panelach edukacyjnych i konkursach oraz skosztować zdrowych przekąsek, a rodzicie skorzystać z konsultacji dietetycznej. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Atrakcje podczas Dni Mielca przygotowane przez Bonne Sante! 2017-06-24, 00:00

Halo Mielec! Dziękujemy za ogromne zainteresowanie atrakcjami, które przygotowaliśmy na Dni Mielca! Była mrożona lemoniada, konsultacje dietetyczne oraz mnóstwo atrakcji i konkursów dla całej rodziny! 

Długi weekend, czyli konsultacje żywieniowe na pikniku rodzinnym w Przecławiu oraz na basenie Nemo 2017-06-16, 00:00

Długi weekend za nami! Dietetycy Bonne Santé działali na pełnych obrotach 🙂 W tym czasie odwiedzili basen w Pustkowie-Osiedlu oraz stadion w Przecławiu, gdzie odbywał się trzydniowy piknik rodzinny.

Spotkanie z rodzicami pt. "Zdrowy talerz dziecka" w Luzik Klubokawiarnia 2017-06-10, 00:00

2 czerwca (czwartek) nasz dietetyk Justyna Smykla poprowadziła spotkanie  „Zdrowy talerz dziecka” w Luzik Klubokawiarnia. Zarówno dzieci jak i rodzice mieli możliwość zaczerpnięcia w temacie zdrowego odżywiania porad specjalisty 🙂

Pomagamy Nadii! 2017-06-10, 00:00

Jak spędzacie weekend? My dziś wspierałyśmy akcje charytatywną „Wystrzałowa pomoc dla Nadii”.

Akcja została zorganizowana przez strzelnicę LOK w Mielcu na ulicy Partyzantów.

I edycja Mieleckiej "Nocy Magistratu" 2017-05-20, 00:00

20 maja mieliśmy przyjemność wziąć udział w wydarzeniu „Noc Magistratu”. Każdy, kto odwiedził tej nocy Urząd Miasta miał okazję zwiedzić niemal wszystkie zakamarki mieleckiego magistratu oraz poznać bliżej miejskie spółki.

My ze swojej strony zapewniliśmy najświeższą i najbardziej aktualną wiedzę żywieniową, którą dzieliliśmy się w tym dniu z mieszkańcami Mielca.

Prelekcja z dietetykiem i konsultacje żywieniowe w Bibliotece SCK w Radomyślu Wielkim 2017-04-07, 00:00

7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji dietetycy Bonne Santé zorganizowali prelekcję w Bibliotece SCK w Radomyślu Wielkim. Po wykładzie każdy z uczestników miał możliwość wziąć udział w warsztatach żywieniowych oraz skorzystać z indywidualnej konsultacji dietetycznej.

Piękna i Zdrowa z Galerią Navigator - bezpłatne konsultacje dietetyków Bonne Sante 2017-03-10, 00:00

Z okazji Dnia Kobiet, Galeria Navigator zorganizowała event „Piękna i Zdrowa z Galerią Navigator”. Podczas wydarzenia, które miało miejsce 11-12 marca każda z Pań mogła skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Bonne Sante, z trenerem personalnym Calypso Fitness Club, posłuchać rad profesjonalnej stylistki oraz wykonać bezpłatny makijaż. Dziękujemy Galerii Navigator za zaproszenie.

"Na huśtawce hormonalnej - żywienie i profilaktyka" - kolejna prelekcja w Bibliotece SCK w Mielcu 2017-03-10, 00:00

16 marca 2017 mieliśmy przyjemność po raz drugi odwiedzić Bibliotekę SCK w Mielcu. Tym razem dietetyk Bonne Santé wygłosił prelekcję dotyczącą żywienia w chorobach hormonozależnych – niedoczynności tarczycy, Hashimoto, menopauzie oraz PCOS. Na wszystkich zgromadzonych czekał dietetyczny poczęstunek oraz materiały edukacyjne. Nie zabrakło również literatury związanej z tą tematyką 🙂

Dzień Wiosny powitaliśmy wraz z pływalnią "Smoczka" 2017-03-10, 00:00

Pierwszy Dzień Wiosny powitaliśmy wraz z Pływalnią „Smoczka” w Mielcu.
25 marca mogliście skorzystać na terenie basenu z porad dietetyka Bonne Sante, trenera personalnego i rehabilitanta Calypso Fitness Mielec Navigator oraz skonsultować tematy związane z pielęgnacją skóry ze specjalistką marki Mary Kay.

Aktywny Dzień Kobiet w Calypso Fitness CLub 2017-03-07, 00:00

Dzień Kobiet spędziliśmy w Calypso Fitness Club Mielec Navigator, który zorganizował dzień otwarty z tej okazji. Do dyspozycji klubowiczów był m.in. dietetyk Bonne Santé, który udzielał bezpłatnych konsultacji żywieniowych.

Prelekcja w Niepublicznym Gimnazjum w Mielcu 2017-02-03, 00:00

16 lutego dietetyk Justyna Smykla odwiedziła Niepublicze Gimnazjum w Mielcu. Uczniowie podczas prelekcji dowiedzieli się jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie ma prawidłowa dieta. Pani dietetyk powiedziała również w jaki sposób stworzyć nowe, cenne nawyki żywieniowe

Dietetyk Bonne Santé w Szkole Rodzenia w Mielcu 2017-01-21, 00:00

Na dzisiejsze zajęcia w Szkole Rodzenia w Mielcu przybyła z pomocą Pani dietetyk Justyna Smykla, która szczegółowo opowiedziała o właściwej diecie przyszłej mamy. Pokazała również jak skomponować jadłospis, który pomoże w rozwoju dziecka, a także w porodzie i powrocie do sylwetki sprzed ciąża.

Weekend z dietetykiem w Galerii Aura 2017-01-21, 00:00

W weekend 28-29 stycznia, dietetycy Bonne Santé byli do Waszej dyspozycji w Galerii Aura w Mielcu, gdzie każdy mógł skorzystać z bezpłatnej porady żywieniowej.

Piknik lotniczy w Mielcu 2017-01-21, 00:00

To był ODLOTOWY weekend w Mielcu!  
Przy okazji pokazów lotniczych, nasi dietetycy służyli poradą żywieniową.

Prelekcja na temat zasad zdrowego żywienia w Bibliotece SCK w Mielcu 2017-01-14, 00:00

Duża dawka wiedzy w poniedziałek z samego rana? Takie rzeczy tylko w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu! 30 stycznia o 9:00 odbyła się tam prelekcja na temat zasad zdrowego żywienia, którą poprowadziła mgr Justyna Smykla – dietetyk Bonne Santé. Po wykładzie uczestnicy skorzystali z analizy składu ciała oraz indywidualnej konsultacji dietetycznej.

Konsultacje dietetyczne w Przychodni Rejonowej w Baranowie Sandomierskim 2017-01-14, 00:00

13 lutego dietetyk mgr Justyna Smykla była do Waszej dyspozycji w Przychodni Rejonowej w Baranowie Sandomierskim. Każdy Pacjent miał możliwość wykonana analizy składu ciała oraz zaczerpnięcia porady żywieniowej.

Analizy składu ciała na Pływalni "Smoczka" 2017-01-14, 00:00

18 maja na Pływalni Rekreacyjnej „Smoczka” nasi dietetycy udzielali bezpłatnych konsultacji żywieniowych, które były połączone z analizami składu ciała.Cieszymy się, że tak wielu mieszkańców Mielca spędza aktywnie swój czas wolny.

I my gramy razem z WOŚP! 2017-01-07, 00:00

15 stycznia b.r. Gabinet Dietetyczny Bonne Santé Mielec zagrał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Cały dzień w Samorządowym Centrum Kultury dietetycy udzielali bezpłatnych konsultacji połączonych z analizą składu ciała. Dziękujemy za liczną obecność 🙂

Bezpłatne konsultacje dietetyczne na Targach Ślubnych 2017-01-07, 00:00

29 stycznia podczas Targów Ślubnych w Hotelu Rado, dietetycy Bonne Santé udzielali porad żywieniowych po to, aby w ten wyjątkowy dzień każdy mógł wyglądać olśniewająco.

Prelekcja dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu

Na przełomie marca i kwietnia dietetycy Bonne Santé podjęli się nie lada wyzwania 😉 Wygłosili oni prelekcje na temat zasad zdrowego odżywiania dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6, która liczy ponad 800 uczniów.

Prelekcja dla słuchaczy Uniwersytetu III Wieku w Mielcu

Po 60-tym roku życia organizm znacznie spowalnia swoją pracę. Zmianie powinien ulec styl życia, a zwłaszcza nawyki żywieniowe. Z pomocą do Uniwersytetu III Wieku w Mielcu przybyli dietetycy Bonne Santé, którzy poprowadzili prelekcję na temat zasad zdrowego odżywiania w poszczególnych jednostkach chorobowych. Seniorzy biorący udział w wykładzie mieli również możliwość wykonania analizy składu ciała.

Prelekcja edukacyjna w Przedszkolu nr 2 w Mielcu

11 października dietetycy Bonne Sante goścli w Przedszkolu nr 2 w Mielcu, gdzie dzieci uczyły się – poprzez zabawę – podstawowych zasad zdrowego odżywiania. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty daje edukacja żywieniowa poprzez warsztaty, w których dzieci mogą wziąć czynny udział.

24.10 - Światowy Dzień Walki z Otyłością

24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Pamiętajmy, że odpowiednia masa ciała może wydłużyć życie nawet o 10 lat! Już dziś umów się na wizytę z dietetykiem, który dobierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Gabinet Dietetyczny Bonne Sante, ul. Rynek 1, Mielec. Tel. 516 737 001.