NASZE ODDZIAŁY

oddziały małopolskie Kraków Dietetyk Kraków – Prądnik Czerwony

Dietetyk Kraków – Prądnik Czerwony

ul. Dobrego Pasterza 120

telefon: +48 535 662 313
krakow@bonne-sante.pl

+48 535 662 313 umów na wizytę »

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 12:00 - 20:00
Środa 12:00 - 20:00

Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 16:00

Dietetyk Kraków, Prądnik Czerwony
Nazywam się Aleksandra Kucharczyk, pokażę Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe i stworzyć nowe, cenne przyzwyczajenia. Każdego dnia służyć Ci będę swoją wiedzą, doświadczeniem i przyjaznym wsparciem.

Prelekcja dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Władysława Godynia 2019-08-08, 00:00

W dniu dzisiejszym dietetyk z Bonne Santé Kraków  odwiedził   mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Władysława Godynia . Prelekcja dotyczyła wpływu cukru na zdrowie i organizm człowieka. Dodatkowo seniorzy, mieli okazję wykonać analizę składu ciała oraz skorzystać z porad dietetycznych. 

Oficjalne otwarcie gabinetu

Wielkie oficjalne otwarcie – zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Prelekcja w Szkole Podstawowej nr 31 im. dr H. Jordana w Krakowie

Dietetyk z Bonne Santé z Krakowa odwiedził wczoraj dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 31 im. dr H. Jordana. Uczniowie podczas prelekcji połączonej z zabawami dowiedzieli się, jak powinien wyglądać ich dzienny, zdrowy jadłospis.

Konsultacje dietetyka Bonne Sante w Zakładzie Opieki Zdrowotnej "COR VITA"

9 czerwca dietetyk Bonne Sante w Krakowie odwiedził Zakład Opieki Zdrowotnej „COR VITA”. Pacjenci mogli dowiedzieć się więcej na temat składu swojego ciała, a także skorzystać z porad żywieniowych.

Prelekcja z dietetykiem w Gimnazjum nr 20 im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Krakowie

Uczniowie w szkołach już żyją wakacjami, ale na naukę o zdrowym odżywianiu każdy czas jest dobry  😉  Tym razem uczniowie z Gimnazjum nr 20 im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Krakowie mieli okazję wziąć aktywny udział w lekcji dotyczącej zasad zdrowego żywienia.

Piknik MyMamy.pl w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w fantastycznym pikniku zorganizowanym dla młodych mam, w ogrodzie Dworku Białoprądnickiego. Podczas imprezy Dietetycy Bonne Sante udzielali bezpłatnych porad dietetycznych i dokonywali analiz składu ciała dla mam, a  w tym samym czasie ich małe pociechy uczyły się zdrowego odżywiania poprzez różne zabawy i konkursy:)

Tutti Frutti na Cyplu z Bonne Sante

Zawody we Flyboardzie połączone z degustacją swieżych owoców  czyli Tutti Frutti na Cyplu nad zalewem Kyrspinów. Podczas całej imprezy nasi dietetycy służyli dobrą radą dla wszystkich osób chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe! Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia w przyszłym roku! 🙂

Zakupy z dietetykiem w Jubilacie

Zakupy z dietetykiem? Dlaczego nie! W miniony weekend postanowiliśmy wyjść naprzeciw naszym pacjentom i pomóc im w wyborze zdrowych i pełnowartościowych produktów w sklepie Jubilat. W koszykach znalazły się ziarna chia, czystek oraz wiele, wiele innych ciekawych produktów! Przy okazji chętne osoby mogły wykonać analizę składu ciała.

Prelekcja z dietetykiem w Klubie Kultury Paleta

Dnia 08.11.17 r. prowadziliśmy prelekcję w Klubie Kultury Paleta.
Rodzice dowiedzieli się, jak robić zdrowe i przemyślane zakupy spożywcze dla swoich dzieci.

18.01.18 r. Pani Magdalena Zapiór poprowadziła prelekcję dla słuchaczy Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Prelekcja dotyczyła zasad zdrowego odżywiania i podstawowych zaleceń w przypadku jednostek chorobowych takich jak: cukrzyca, podwyższony cholesterol, osteoporoza. Po spotkaniu, każdy ze słuchaczy mógł skorzystać z indywidualnej konsultacji.

Prelekcja dla Seniorów w Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej

Już w najbliższy czwartek ( 25.01) o godzinie 11 zapraszamy wszystkich seniorów na wykład pani Magdaleny Zapiór do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Rajskiej!
Prelekcja dotyczyć będzie zasad zdrowego odżywiania oraz postępowania dietetycznego w schorzeniach takich jak: cukrzyca, podwyższony cholesterol, nadciśnienie, choroby tarczycy.

Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie z przedszkolakami

Pani Magdalena Zapiór miała przyjemność poprowadzić w jednej z krakowskich bibliotek zajęcia z przedszkolakami dotyczące zawodu dietetyka.

Świąteczne zajęcia w przedszkolu

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, pani Magda odwiedziła Niepubliczne Przedszkole Salwator i pokazała dzieciom, które produkty spożywcze są zdrowe i szczególnie dla nich potrzebne.

11.12.18 r. spędziliśmy dzień w Przychodni Salwatorskiej przy ulicy Komorowskiego 12.
Pacjenci mogli skorzystać z porad żywieniowych i wykonać analizę składu ciała, natomiast dla najmłodszych przygotowaliśmy mikołajkowe pierniczki.

Prelekcja dla rodziców dotycząca robienia zdrowych zakupów

Kolejne miłe spotkanie za nami. Tym razem Pani Magdalena Zapiór poprowadziła prelekcję w Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki dotyczącą prawidłowego czytania etykiet i robienia zdrowych zakupów.

Szkolenie z psychodietetyki

Kolejne szkolenie za nami. Tym razem było to szkolenie dotyczące psychodietetyki poprowadzone przez Karolinę Gruszecką- dietetyka i trenera personalnego.

Zakupy z dietetykiem w sklepie SPAR

Piątek u nas był intensywny- najpierw wykład w Szkole Podstawowej w Damicach a następnie „Zakupy z dietetykiem” w sklepie SPAR na ul. Kościuszki.

Twoim celem jest schudnąć do Sylwestra? Nasi dietetycy chętnie Ci w tym pomogą! 🙂 Teraz jest najlepszy czas aby zacząć gubić zbędne kilogramy.

Spotkanie z seniorami w bibliotece

16.11.17 r. Pani Magdalena Zapiór poprowadziła spotkania z seniorami w dwóch krakowskich bibliotekach. Spotkanie dotyczyło podstawowych zasad żywienia seniorów.

Porady dietetyka w CrossFit Balicka

Dziękujemy CrossFit Balicka za zaproszenie na otwarcie. Tego dnia mieliśmy przyjemność udzielać porad dietetycznych wszystkim uczestnikom

Spotkanie All in FIT w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie

Podczas spotkania All in FIT organizowanego przez stowarzyszenie studentów All in UJ przygotowaliśmy dla uczestników mały fit poczęstunek oraz konsultacje z naszym dietetykiem klinicznym. Dziękujemy za zainteresowanie!

Prelekcja w przedszkolu Bajka

Odwiedziliśmy  kolejne przedszkole na mapie Krakowa! Tym razem Pani Kinga prowadziła prelekcję dla dzieci w przedszkolu „Bajka”

Targi Młodej Pary w Krakowie

Podczas Targów nasz zespół przez cały dzień udzielał porad dietetycznych przyszłym Paniom i Panom Młodym!

Szkolenie Skrzydła kobiety w Krakowie

Dietetycy Bonne Sante udzielali cennych wskazówek żywieniowych podczas wydarzenia Skrzydła Kobiety. Dziękujemy za fantastyczny wykład Pani Katarzynie Bigos!