NASZE ODDZIAŁY

oddziały podkarpackie Kolbuszowa Dietetyk Kolbuszowa

Dietetyk Kolbuszowa

ul. Jana Pawła II 19

telefon: +48 885 181 100
kolbuszowa@bonne-sante.pl

+48 885 181 100 umów na wizytę »

Wtorek: 8:00-15:30
Środa: 12:00-20:00
Czwartek: 8:00-15:30

Piątek: 10:00-19:00
Sobota: 8:00-12:00

DIETETYK Elżbieta Drozd, Kolbuszowa

Nazywam się Elżbieta Drozd. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i dietetykiem. Połączenie tych dwóch zawodów pozwala mi holistycznie spojrzeć na organizm moich Pacjentów. Zdrowy styl życia od zawsze był moją pasją w związku z czym ciągle kształcę się w tym kierunku biorąc udział w kursach i seminariach. W ostatnim czasie ukończyłam takie kursy jak: „Dietoterapia zaburzeń płodności kobiet”, „Psychodietetyka w praktyce”, „Dieta dla mózgu”. 

Prywatnie jestem mamą dwójki małych dzieci – jeśli tak jak ja masz dużo obowiązków, ułożę dla Ciebie plan żywieniowy, który pomoże Ci jeść smacznie, zdrowo, a jednocześnie zaoszczędzi Twój czas. Sama uwielbiam szybkie rozwiązania w kuchni 🙂 Jeśli czujesz, że chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe i cieszyć się lepszym zdrowiem – napisz do mnie!

 
CENNIK:
Wstępna konsultacja dietetyczna: 0 zł

Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana(y) na rozpoczęcie kuracji dietetycznej, umów się na wstępną konsultację. Dietetyk wykona analizę składu ciała, przeprowadzi wstępny wywiad żywieniowy i doradzi najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Jeśli jednak uznasz, że ta oferta nie jest dla Ciebie, nic nie zapłacisz za wizytę!

Kuracja dietetyczna – opłata miesięczna: 350 zł

Rozpocznij kurację dietetyczną w Bonne Santé. Pakiet zawiera cotygodniowe spotkania z dietetykiem, indywidualny plan żywieniowy, przepisy, materiały psychodietetyczne oraz wsparcie i opiekę dietetyka. W Bonne Santé stawiamy na świadomą zmianę nawyków żywieniowych i trwałe efekty. Posiłki są proste i smaczne, dzięki temu podopieczni mają czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co ich dzień.

Prowadzimy kuracje:

odchudzające, w jednostkach chorobowych, dla przyszłych i aktualnych Mam, eliminacyjne w alergiach i nietolerancjach pokarmowych, upiększające, edukacyjno-motywacyjne i wiele innyc

Już wkrótce otwarcie Bonne Santé w Kolbuszowej! 2023-09-04, 10:00

Chcesz schudnąć i poprawić swoje zdrowie? Już od 12 września 2023 zapraszamy do Gabinetu Dietetycznego w Kolbuszowej przy ul. Jana Pawła II 19 (II piętro). Zdrowsze życie i szczupła sylwetka są w zasięgu ręki. Wystarczy sięgnąć po rozwiązania, które sprawdziły się już w przypadku tysięcy pacjentów Bonne Santé.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację dietetyczną: tel. 885 181 100. Zapraszamy!