
Kochani ![]()
Chciałabym przypomnieć Wam historię Pana Stanisława, którego część z Was już dobrze zna, niejednokrotnie o nim wspominałam, ponieważ jest osobą bardzo konsekwentną i zadaniową, czym naprawdę mnie urzekł.
To świetny przykład na to, że dzięki determinacji, konsekwencji i stosowaniu się do zaleceń naprawdę można zmienić swoje nawyki żywieniowe i zadbać o zdrowie ![]()
![]()
Pan Stanisław osiągnął swój cel i zakończył współpracę dietetyczną już ponad półtora roku temu, ale to wcale nie oznacza końca dbania o siebie. Co jakiś czas spotykamy się w gabinecie na wizytach kontrolnych, aby sprawdzić, czy wszystko idzie w dobrym kierunku. ![]()
To dobry moment również na rozwianie wątpliwości lub pytań, które mogą się pojawiać na co dzień.
Takie konsultacje są bardzo ważne — pomagają utrzymać wypracowane efekty, wprowadzić ewentualne korekty i przede wszystkim utrwalić zdrowe nawyki na dłużej. ![]()
Bo prawdziwa zmiana to nie chwilowa dieta, ale styl życia, który zostaje z nami na lata![]()
![]()
Panu Stanisławowi serdecznie gratuluję wypracowanych efektów i tego jak pięknie sobie radzi na co dzień!
#dietetyk #wizytykontrolne #nawykiżywieniowe