
WIOSENNA METAMORFOZA
Kochani, po wielu dniach intensywnych spotkań na 2 etapie naszego castingu, z radością chcemy przedstawić wam zwyciężczynie naszego konkursu!

Oto Pani Agnieszka!
Urzekła nas swoim optymizmem oraz poczuciem humoru!
Pani Agnieszka po odbyciu pierwszej konsultacji, na której dokładnie się zapoznałyśmy z jej historią żywieniową, nawyki, doświadczeniami z przeszłości, a także z jednostkami chorobowymi, które jej towarzyszą - otrzymała swój indywidualnie dopasowany plan żywieniowy i zalecenia zdrowotno-żywieniowe.
Podczas układania planu uwzględniłam dla Pani Agnieszki odpowiednią ilość posiłków, tak by pasowała do codzienności i obowiązków, a także bazując na preferencjach smakowych Pani Agnieszki stworzyłam bazę posiłków. Przede wszystkim smacznie i zdrowo! Bez zbędnych restrykcji, z naciskiem na odżywczo i pełnowartościowo!
Przez najbliższe 12 tygodni będziemy spotykać się na cotygodniowych konsultacjach kontrolnych, na których będziemy monitorować efekty, wdrażać kolejne zalecenia, motywować się do działania i przede wszystkim wspierać w nauce nowych nawyków żywieniowych! Tak by zostały z Panią Agnieszką na stałe!
Trzymajcie kciuki za Panią Agnieszkę! Ja jestem jej największą fanką!

- ściskam, Dietetyk Zuzanna
