PIĘKNA METAMORFOZA NASZEJ PACJENTKI PANI KASI

Dziś przychodzimy do Was z kolejną dawką motywacji! 💪🏻😊

Zakończyliśmy 3-miesięczną metamorfozę Pani Kasi, naszej kolejnej bohaterki, która zredukowała masę ciała o 15,1 kg❗️
🥗 Pani Kasia dzięki cotygodniowym spotkaniom sukcesywnie wdrażała w życie oraz realizowała zalecenia przekazywane na wizytach w naszym gabinecie.
🏃‍♀️ Dodatkowo systematyczna i codzienna aktywność fizyczna z tygodnia na tydzień przynosiła spektakularne efekty, widoczne podczas pomiarów masy ciała, jak i obwodów. Ogrom włożonej pracy, jak również motywacja i chęć do zmiany, pomogły Pani Kasi osiągnąć piękny efekt w postaci utraty ponad 15 kg❗️a także wypracować zdrowe i trwałe nawyki żywieniowe oraz poprawić wyniki analizy składu ciała -> udało zredukować się tkankę tłuszczową, jednocześnie zbudować masę mięśniową dzieki systematycznym treningom, jak również obniżyć wiek metaboliczny.

A jeśli i Ty chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz poczuć się lepiej –> umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z naszym dietetykiem klinicznym. Na konsultacji dietetyk wykona analizę składu ciała i wspólnie ustali z Tobą plan działania, który przybliży Cię do wymarzonego celu! 🥰 Nie zwlekaj, zapisz się już dziś 🤗

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved