Międzynarodowy Dzień Żelków

Dzisiaj łączymy się, aby celebrować Międzynarodowy Dzień Żelków! To świetna okazja, aby podzielić się kilkoma wskazówkami, jak cieszyć się smakiem żelków w sposób przyjazny dla zdrowia! 🎉

➡️ Wybierz Naturalne Składniki: Gdy sięgasz po żelki, postaraj się wybierać te wykonane z naturalnych składników. Szukaj tych, które zawierają naturalne soki owocowe, agaru czy pektynę, unikając sztucznych dodatków i barwników.

➡️ Uważaj na Ilość Cukru: To ważne, abyśmy byli świadomi ilości cukru w spożywanych przez nas żelkach. Postaraj się wybierać te z mniejszą zawartością cukru lub przygotuj własne w domu, kontrolując ilość dodawanego słodzika.

➡️ Owocowe Smaki: Przekąski owocowe są doskonałym wyborem! Wybierz żelki o smaku naturalnych owoców, które dostarczą Ci witamin i minerałów. Maliny, truskawki, cytrusy - opcji jest wiele!

➡️ Żelki jako Element Zbilansowanej Diety: Pamiętaj, że żelki powinny być traktowane jako przysmak, a nie główny składnik diety. Zjedz je jako przekąskę, a nie jako substytut zdrowego posiłku.

➡️ Razem Zdrowiej: Podziel się swoimi zdrowymi przepisami na żelki z rodziną i przyjaciółmi! Wspólne gotowanie może być świetną zabawą i inspiracją do zdrowszych wyborów żywieniowych.

Dziś celebrowujemy Międzynarodowy Dzień Żelków, dbając jednocześnie o nasze zdrowie i dobry samopoczucie! 🌟🍇🍓 #MiędzynarodowyDzieńŻelków #ZdrowePrzekąski #DietaZrównoważona

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved