METAMORFOZA PANI MARZENY

Ogromna dawka motywacji na dziś 😍

Pani Marzena przez okres 3 miesięcy walczyła o wymarzoną sylwetkę oraz lepsze samopoczucie pod czujnym okiem dietetyka gabinetu Bonne Sante w Krośnie – Pauliny Dec oraz trenera personalnego Karola Sokół z siłowni Xtreme Fitness 💪

UZYSKANE EFEKTY🤩:

• -14 kg

• -7 cm w talii

• -16 cm w brzuchu

• -12 cm w biodrach

PANI MARZENO ZMIANY ZEWNETRZNE WIDAĆ GOŁYM OKIEM, A JAKIE ZASZŁY ZMIANY WEWNĘTRZNE?

W moim życiu wiele się zmieniło, przede wszystkim zdrowotnie. Obniżyło mi się ciśnienie krwi, dzięki czemu zmniejszyłam dawkę leków które przyjmuje. Nie mam zadyszki, mieszczę się w ubrania, które były dla mnie ciasne, mogę bez problemu zawiązać buty. Czuje się lekko, mam więcej energii i jestem szczęśliwa 🙂

JAK POMÓGŁ PANI COTYGODNIOWY KONTAKT Z DIETETYKIEM?

Cotygodniowe wizyty były bardzo pomocne. Dostawałam wsparcie i byłam zmotywowana do dalszego przestrzegania diety. Świadomość, że mam cotygodniowe spotkania sprawiała, że bardzo chciałam przestrzegać wszystkich zaleceń, aby waga spadała.

JAK WYGLĄDAŁY POCZĄTKI ZMIANY NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH?

Początki zmian żywieniowych były trudne, musiałam przestawić się mentalnie na inny sposób odżywiania. Przede wszystkim odstawić słodycze (które uwielbiałam) i tłuste jedzenie. W zamian za te produkty jadłam smaczne posiłki – również na słodko, które były łatwe w przygotowaniu i szybkie. Dlatego ochota na słodkie z czasem stała się coraz mniejsza. Nauczyłam się czytać etykiety na produktach i wybierać te najzdrowsze .Zaczęłam pilnować picia wody oraz używać mniej soli. Wcześniej nie zwracałam uwagi na takie rzeczy.

CO POWIEDZIAŁABY PANI OSOBOM, KTÓRE CIĄGLE WAHAJĄ SIĘ I BOJĄ PODJĄĆ DECYZJE O ROZPOCZĘCIU KURACJI?

Wszystkim osobom powiedziałabym, że najtrudniejszy jest pierwszy krok. Chęć zmiany musi być w naszym umyśle. Jeśli naprawdę chcemy rozpocząć kurację dietetyczną ,trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcemy to zrobić, oraz musimy pamiętać że robimy to dla siebie, dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

✅ Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

✅ Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste, dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.

✅ Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet, od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved