GOTOWANIE DLA CAŁEJ RODZINY

Każdy ma swoje przyzwyczajenia żywieniowe i preferencje smakowe.  Dotyczy to nie tylko naszych Podopiecznych, ale również ich domowników.  Rozumiemy, że dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych i przygotowują na co dzień posiłki dla bliskich, może to stanowić źródło niepokoju, a także nasuwać myśli, kwestionujące ich zasoby i możliwości. 

Większość Podopiecznych Bonne Santé to osoby, mające swoje rodziny. Niejednokrotnie udowadniali nam oni, że posiadanie dzieci, partnerów czy innych bliskich osób nie jest czynnikiem uniemożliwiającym wprowadzanie zmian w diecie czy osiąganie zamierzonych efektów. Co więcej, na kuracji dietetycznej zyskiwała najczęściej cała rodzina.  Często też to właśnie rodzina stanowiła dla nich duże wsparcie i źródło motywacji. 

Jest wiele sposobów na to, aby połączyć kurację dietetyczną z codziennymi rodzinnymi wyzwaniami. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze będzie idealnie i NIE MUSI BYĆ IDEALNIE!

Zapewniamy o tym, że plany żywieniowe Bonne Santé bazują na diecie prostej, smacznej i łatwej w przygotowaniu. Tak, aby łączenie procesu zmiany nawyków żywieniowych z innymi wyzwaniami było nie tylko możliwe, ale również komfortowe. 

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved