BON PODARUNKOWY NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

BON PODARUNKOWY NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dopiero witaliśmy nowy rok, a już powoli kończy się jego pierwszy miesiąc. 😞

Styczeń kojarzy nam się głównie z początkiem roku i wyznaczaniem celów, które pragniemy zrealizować. Ale to nie wszystko, bo przecież w styczniu obchodzimy jeszcze jedno, a nawet dwa bardzo ważne święta. Mowa oczywiście o Dniu Babci i Dziadka! 👴👵💕

Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam wybór idealnego prezentu i przygotowałyśmy specjalne bony podarunkowe. Bony na kurację dietetyczną, które możecie wręczyć swoim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta! Spotkanie z dietetykiem nie tylko daje możliwość diagnozy konkretnego problemu, ale również może stać się początkiem ważnego procesu zmiany nawyków żywieniowych. W dalszej perspektywie przyniesie to znaczące korzyści dla zdrowia Waszych najbliższych.

Bony podarunkowe możecie zakupić do końca tego tygodnia w specjalnej cenie.


- Za 2 tygodnie kuracji dietetycznej wraz ze wstępną konsultacją (razem 3 wizyty w gabinecie) dla jednej osoby zapłacicie tylko 250 zł.
- W tym indywidualny plan żywieniowy dostosowany do potrzeb i stylu życia, pomiary na analizatorze, pomysły na posiłki.
- Wasi bliscy otrzymają również wsparcie motywacyjne i materiały edukacyjne.
- Pamiętajcie o tym, że plany żywieniowe tworzymy tak, aby posiłki były proste, smaczne i łatwe do przygotowania. Zatem Wasi dziadkowie nie będą mieć problemu z jego realizacją.

Bon podarunkowy na dowolną kurację.

Posiadamy w swojej ofercie bony podarunkowe na kompleksowe kuracje dietetyczne: oczyszczające, odchudzające, odpornościowe, w jednostkach chorobowych, na przytycie, nauka świadomego odżywiania i inne. Podaruj to, co najcenniejsze, czyli zdrowie.
Zakupu możecie dokonać bezpośrednio w gabinecie, po uprzednim kontakcie z nami lub bez wychodzenia z domu. 😎

Więcej szczegółów dowiecie się, wysyłając do nas wiadomość prywatną, lub telefonując pod nr 📞 +48 534 023 887 lub +48 881 771 778

*Istnieje możliwość wykupienia bonu podarunkowego na miesięczną bądź kilkumiesięczną kurację dietetyczną.
**Jeśli sami możecie pochwalić się zaszczytnymi tytułami Babci lub Dziadka, nie widzimy przeszkód, abyście wykupili bon podarunkowy dla siebie.

#DzieńBabci #DzieńDziadka #SpecjalnaPromocja #PodarujZdrowie

Kontakt centrala
tel.:
502 661 260
e-mail:
biuro@bonne-sante.pl
Dla pacjenta
© 2023 Bonne Santé: odzyskaj zdrowie i atrakcyjną sylwetkę. All rights reserved